Steam CS:GO Seçkin alıp kasaları satıp oyun almak mantıklı mı?

CilaliCorba

Centipat
Daha fazla  
Ben Steam'den CS:GO premium almak istiyorum .çünkü CS:GO premium'dan gelen kasaları satıp oyun alacağım .sizce mantıklı mı 15 dolar vermek?

Ben Steam'den CS:GO premium almak istiyorum. Çünkü CS:GO Premium'dan gelen kasaları satıp oyun alacağım. Sizce mantıklı mı 15 dolar vermek?

Hocam CS piyasası çok değişken bazen bir kasa ortalama 30 cent, bazen ise ortalama 1 dolar sürekli değişiyor ben oyunu 1 senedir oynuyorum ama kasa fiyatları en az 8 defa dibe vurduğunu gördüm. Bazen ise 1,5 doları gördüğünü bile gördüm piyasa asla sabit durmuyor anlayacağınız.

Bu tamamen sizin şans derecenize bağlı, bildiğim kadarıyla artık haftada sadece 1 kasa düşürülebiliyor, ancak seviye atlayarak bir şeyler kazanabiliyorsunuz fakat onun için de hayatınızı bu oyuna gömmeniz gerek. Ortalama kasa fiyatının 30 cent ile 3 dolar arasında değiştiğini düşünürsek, epey bir zaman alacak.

Hocam arkadaşlar haftalık 10 cent diyor da bazen şansa 2 dolarlık kasa da düşebilir. Daha geçen gün yaban ateşi operasyonu kasası çıkardım ve değeri neredeyse 2 buçuk dolardı yani alın demiyorum ama alırsanız da her hafta 10 cent gelecek diye bir şey yok en basitinden rüyalar ve kabuslar kasası 1 buçuk dolar kadar.

Valla düşen kasaları fiyat yükselir diye yüksekten koydum hep. Sonuç aşırı düşmüş. 1.16 dolara giden kasalar 36 cent. E %15 komisyon da düşecek. Böyle giderse parasını çıkarması yılı bulacak. İki hesaptan kasa kasıyor idim artık tek hesap oynuyorum bir gün çıkarsa fiyatlar diye satmıyorum.

Ben Steam'den CS:GO premium almak istiyorum. Çünkü CS:GO Premium'dan gelen kasaları satıp oyun alacağım. Sizce mantıklı mı 15 dolar vermek?

Biraz zamana ihtiyacınız var para kazanmak için çünkü eskisi gibi değil ve şans da lazım.

Eğer oyunu aktif oynuyorsan zaten genellikle haftada ortalama 1.30 dolar kazancın olur şu an kasa fiyatları çok düşük yani devrim kasası 50 TL idi ama şu an 25 TL civarı tekrar artar fiyatlar. Kısaca sabredip oynarsan alınabilir bende tereddüt etmiştim aldım ama pişman olmadım.

Oyunu normal zamaninda oynayacaksan her turlu deger. Sonucta bu oyuna yeni kasalar gelecek, gelen kasalar cikista bayagi pahali olacak, 1 tane dusursen parasi cikiyor oyunun.

Bence her türlü değer kasa fiyatları şu an düşük evet ama bu piyasa bitmez bir şey olur yine hypelanır fiyatlar uçar. Şansına 10 dolardan pahalı kasa düşer fiyatını çıkarır. Uzun vadede her türlü karlı 3 saat içerisinde level atlayabiliyorsun 1 hesapla ve bunun için 1 haftan oluyor.

Geri
Yukarı