CS GO Takım Arkadaşı

NESTER34

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar uzun zamandır CS oynayan birisiyim, ara vermiştim tekrardan sahalara dönmeye karar verdim. Hatta bunun için 144Hz monitör aldım. Güzide rankında bırakmıştım şimdilik Nova 4 olarak takılıyorum. Saygılı, efendi yani kısaca düzgün oyun oynayan takım arkadaşı arıyorum. Yaşım 22 bir süre okul ve işle ilgilenmeyi düşünmüyorum bu yüzden bolca vaktim var.
Steam ID: Steam Community :: GuruGuruGubar

Bu konuyu burda değil de Türk Steam gruplarında açman daha mantıklı olur. Orda takım arayan bir sürü Nova var.

Arkadaşlar uzun zamandır CS oynayan birisiyim, ara vermiştim tekrardan sahalara dönmeye karar verdim. Hatta bunun için 144Hz monitör aldım. Güzide rankında bırakmıştım şimdilik Nova 4 olarak takılıyorum. Saygılı, efendi yani kısaca düzgün oyun oynayan takım arkadaşı arıyorum. Yaşım 22 bir süre okul ve işle ilgilenmeyi düşünmüyorum bu yüzden bolca vaktim var.

s.a eklersen oynarız Steam Community :: SercanYc CSGetto.com

Ben ekledim kardeşim takılırız.

Senide ekliyorum kardeş

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı