CS:GO Yeni Başlayanlar Ne Zaman Rekabetçi Oynamalı?

En az kaç gün sonra rekabetçi girilmesi gerekir?

• 1 hafta'dan fazla

• 1 ay'dan fazla

• 2 veya 3 ay'dan fazla

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

uaqon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben çok fazla cs gibi fps oyunlarına aşina değilim. Cs:go'yu dün aldım. Gerçektende berbat oynuyorum. Adam beni görmüyor, ben öldürmeye çalışıyorum ama adam beni sonradan farkettiği halde beni öldürüyor. Bugün bir arkadaşımla rekabetçi girelim dedik. Oyunda 2 kill falan aldım. Arkadaşım oyunu taşıdı neyse ki. Beni 4 kere oylamaya çıkarttılar. Ama şanslıyım ki maç sonunda bana Gamma kasası düştü. Malesef satamıyorum. 30 gün falan geçmesi lazım diyor. Beyler ben rekabetçi oynamaya ne zaman hazır olurum. Hani bir şey söyleyin. Örnek olarak; Gördüğün her adamı tek mermide öldürebildiğin zaman gibi.(Yapıcı olusanız sevinirim) Birazda oyunda yapmam gerekenleri söylerseniz. Geçen awp attım, kimse almadı. Zaten awp kullanamıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
700 saatim var oyunda her gördüğüm kişiyi tek mermide vuramıyorum. Vurduğum oluyor tabi ki ama hepsi değil. Oyuna yeniyseniz zaten sizi yeni başlayanlarla eşleştirecektir. Arkadaşınızla girmeyin kendiniz girin sizin gibi yeni başlayanlar karşınıza gelsin. Kendinizi geliştirmek istiyorsanız atölye de çokça aim map mevcut. İndirip aim geliştirebilirsiniz.

Merhaba dostum, 1 veya 2 hafta boyunca ölüm maçı oyna kendini gelistir daha sonra rekabetçi girebilirsin,spray kontrol yapmak baslangıcta sana zor gelebilir

Bir süre topluluk sunucularında takılabilirsin mesela. Ölüm maçı veya basit eğlenceyi de denemelisin. Birde atölyede bir sürü çalışma haritaları var ve bunları çoğu kişi ısınmak için kullanıyor. Kendini hazır hissettiğin an gir. Önemli olan kazanmak değil eğlenmektir. Bunu unutmazsan yeter.

Public oynama. DM serverlarına girip aim, reflex kas. Arkadaşların dediği gibi atölyede birçok map var kendini geliştirebileceğin. Youtube'dan smoke, flash, molotof taktikleri öğren. Küçük ve ince ipuçları seni geliştirecektir. Bir süre sonra adam vurabildiğini sorunun sadece devamlı oynamakta olduğunu anlayacaksın. Rekabetçi için şu kadar süre diyemem. Kendinle alakalı bir durum. 2 haftada arasıra CSGO giriyorsan rekabetçiye ısınman zor. Ama zamanının birçoğunu bu oyunda geçirirsen 2-3 güne bile girebilirsin. Rütbesi yüksek olan arkadaşlarına girme. Zor adamlar gelir ve moralin bozulur. Kendin girmelisin.

2 yıldır CS:GO oyuncusuyum çok profesyonel değilim ona rağmen hayatımda 1 kez rekabetçi girdim. KillCam denen rezaletten hoşlanmıyorum ya!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı