Çözüm CS:GO'da nasıl ucuza Katowice 2014 çıkartmalı skin bulunur?

• Konuyu başlatan LEFT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LEFT

Hectopat
Arkadaşlar, bu konuda nasıl ucuza Katowice 2014 stickerlı skinleri bulabileceğinizi göstereceğim.
1- İlk olarak " CS:GO trader" veya Steam inventory helper" uzantılarını indiriyoruz.
2- Katowice 2014 çıkartmalarını tek ucuza bulabileceğiniz skin "AK-47 | mavi laminant" olduğu için Steam'den aratmalısınız. Genelde bu stickerları yapıştırdığı silahlar az aşınmış ve fabrikadan yeni çıkmış olduğu için fabrikadan yeni çıkmışlara bakacağız.
3- Buradaki kutucuğa Katowice 2014 yazın.

1680463210602.png

Mesela ben bunu buldum.

1680463360940.png

İşaretli stickerin fiyatı 2400 TL.

Umarım almamışsınızdır. Sticker kazınmış durumda olduğu için bir getirisi olmadığı gibi zarara girmiş olursunuz.
Kazınmış olduğunu biliyorum. Örnek gösterdim sadece, ama yine de bu yöntemin gayet kârlı olduğu gerçeğini değiştirmez.

Kazınmış olduğunu biliyorum. Örnek gösterdim sadece, ama yine de bu yöntemin gayet kârlı olduğu gerçeğini değiştirmez.
Normal pazar fiyatından bulursanız evet karlı olur fakat gidip overpay verdikten sonra bir anlamı kalmaz. Tabi verilen overpay miktarına göre de değişir orası ayrı.

Normal pazar fiyatından bulursanız evet karlı olur fakat gidip overpay verdikten sonra bir anlamı kalmaz. Tabi verilen overpay miktarına göre de değişir orası ayrı.
Ama bazı overpayler mantıklı olabiliyor, mesela böyle bir şey fiyatını sonuna kadar hakediyor
1680631571298.png

Geri
Yukarı