CS:GO'da skin takası yapmak isteyen kişi dolandırıcı mı?

isra2002

Decapat
Daha fazla  
  • Drıver gloves | Crimson weave (Battle-scarred) minimum piyasa fiyatı = 195 dolar (3815 TL) ----> Steam fiyatı = 5300 TL (0.48 floatların fiyatı bu)
  • Gut knife | ultraviolet (field-tested) minimum piyasa fiyatı = 113 dolar (2200 TL) ----> Steam fiyatı = 2645 TL.
  • Stattrak™ USP-s | lead conduıt (factory-New) minimum piyasa fiyatı = 13 euro (250 TL) ----> Steam fiyatı = 260 TL.
  • AWP | cortıcera (mınımal wear) minimum piyasa fiyatı = 16 dolar (315 TL) ----> Steam fiyatı = 366 TL.
  • Glock-18 | reactor (factory New) minimum piyasa fiyatı = 15 dolar (293 TL) ----> Steam fiyatı = 391 TL.

Bu üsttekiler benden istediği.

• Karambıt | urban masked (fıeld-tested) minimum piyasa fiyatı = 535 dolar (10400 TL) ----> Steam fiyatı = 13 663 TL.

Bu üstteki item ise adamın bana vereceği karambit.

Yani nereden bakarsam bakayım mantıklı gelmiyor. Sordum kendisine -neden bu kadar zararına takas yapıyorsun. Bana şöyle yanıt verdi -your items worth 450, its okay since im collecting Low tier items ATM. Fiyat hesabı yapıyorum 450 de etmiyor (hem Steam fiyatı hem de piyasa fiyatı) öyle kalakaldım. Trade 13'ünde yapabiliyoruz benim eldiven o zaman tradeable olacak. Ve diğer muhabbet ise benim profilimi gizliye almamı çünkü başkalarıyla trade yapmamamı garantilemek istiyormuş.

Sorum şu dolandırıcı mı bu adam? 5 sayfa olumlu yorumu var ve envanteri 50kdan fazla ediyor gibi duruyor. DotA 2 da 8075 itemi var falan falan... Var mı böyle bir durum yaşayan beni aydınlatabilecek ya da yaşamasa bile fikri olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
bilmiyorum :) o yüzden buraya geldim sormaya, belki vardır yolları diye.
Geri alma gibi bir şey olacağını sanmıyorum.Bu forumda takas üzerinden dolandırıldığını söyleyenler daha hiç alamadı eşyasını geri.Takas edeceğiniz eşyaya dikkat et sadece.Ona benzer bir skin varsa belki onla felan dolandırmaya çalışabilir.

Envanteri gizli. Profilindeki Inventory yazan bağlantıya tıklayınca da başka bir Steam hesabının envanterine gönderiyor. Muhtemelen dolandırıcı.

Ek olarak şöyle bir şey yazmış: ''I only have one account for trading.'' Takas için sadece bir hesabın varsa neden başka bir Steam hesabının envanterine yönlendiren bağlantı koydun ki profiline?

Geri
Yukarı