Steam CS:GO'da Sör Kanlı Kurukafa Darryl | Profesyoneller Ajanı alınır mı?

Raxeira

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, yukarda belirttiğim gibi bu ajanı almayı düşünüyorum. Steam pazardan değil farklı bir siteden alacağım. Fiyatı 491 TL. Sizce fiyat performans olarak değer mi? Düşünceleriniz neler? Bir ajana bu kadar verilmeli mi?

Herkese iyi günler, yukarda belirttiğim gibi bu ajanı almayı düşünüyorum. Steam pazardan değil farklı bir siteden alacağım. Fiyatı 491 TL. Sizce fiyat performans olarak değer mi? Düşünceleriniz neler? Bir ajana bu kadar verilmeli mi?
Alınır çok rahat gözün kapalı al bende var inanılmaz güzel herkes güzel falan yazıyor için rahat olsun raxeira

Herkese iyi günler, yukarıda belirttiğim gibi bu ajanı almayı düşünüyorum. Steam pazardan değil farklı bir siteden alacağım. Fiyatı 491 TL. Sizce fiyat performans olarak değer mi? Düşünceleriniz neler? Bir ajana bu kadar verilmeli mi?

CS 2 de 15 dolara bir sürü ajan alabileceksin parasını geri kazandırıyor onu bekle ajanların değerleri düşecek.

Alınır çok rahat gözün kapalı al bende var inanılmaz güzel herkes güzel falan yazıyor için rahat olsun raxeira
teşekkür ederim düşüncen için reis zaten bugün yarın alırım yine fikrimi birşey değiştirmez ise:/

CS 2 de 15 dolara bir sürü ajan alabileceksin parasını geri kazandırıyor onu bekle ajanların değerleri düşecek.
anladım reis 15 dolar şuan ortalama 392 tl yapıyor cs2 çıkana kadar da muhtemeln yine fiyat 491 e çıkmış olur yine de bilgi verdiğin için teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı