Oyun CS:GO'dan Overwatch'ta sebepsiz ban yemek

y4r4s4

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 2,5 hafta önce kötü ow müfettişleri yüzüden oyundan kalıcı yasaklandım Steam'e tamıtamına her gün 3 4 ticket attım fakat ilgilenmedi. Banımın kalkma olasılığı var mıdır? Hesabımı çok seviyordum bir anda okul çıkışı geldiğimde bu manzarayla karşı karşıya geldim hile kullanımı gibi bir durumum olmadı.

1682271774766.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Valve overwatch cezalandırmasına müdahale etmiyor.

Yani yanlış anlamayın ama çok çok düşük ihtimal yanlışlıkla ban atılır. Burada %100 hile değildir dediğim kişiler bile hile çıktı. Herkes hile kullanmadan ban yedim diyor ama çoğunun ya kuzeni kullanıyor, ya kardeşi. Bazıları da itiraf ediyor. Hile açtıysanız hiç denemeyin bile.

OW ban 9-10 kişiye göre değil minimum 50-100 müfettişe göre atılır. Hile değilsen her şartta her koşulda banin açılır OW veya VAC olsa bile.

The Cihan izleyip izleyip "legit" ayar çekip hile kullanmadığınızı mı sanıyorsunuz.

Haksız yere ban yediğine kendini nasıl inandırıyosun çok merak ediyorum bu oyunu hileciler yüzünden neredeyse 1 senedir oynamıyorum 2000 saatim var beter ol kardeşim kusura bakma.

csgo_Overwatch2.png

Küçük suç hariç diğerleri kalıcı banlardır ve kaldırılamazlar, bazı istisnalar dışında küçük suçtan dolayı da kalıcı ban yemek mümkün fakat sizinki büyük suç olduğu için direkt olarak kalıcı ban yemişsiniz. Fotoğrafta hangi sebeplerden dolayı kalıcı ban yiyebileceğinize bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı