CS:GO'dan Valorant'a geçenler için öneri

• Konuyu başlatan chary
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B

chary

Centipat
Daha fazla  
CS:GO'da FACEIT 7-8 seviye arası Mm'de global eloda oynuyorum genelde entry fragger olarak oynuyordum Aim'im iyidir. Arkadaş grubuyla Valorant geçmeyi düşünüyoruz Gold plat olarak başladık oyuna. Aim konusunda bir sıkıntı çekmiyoruz fakat skill ve oyun okuma konusunda tavsiyeleriniz nedir?

Tam Gaz veya Derecesiz girip ajanların skillerini çözmeye çalışın hocam biraz zaman alabilir ama. Hangi karakteri main olarak seçeceğiniz de zaman alabilir. Ben ise sizin yaptığınızın tam tersini yapıyorum Valorant'taki Yücelik 3 çarımı bilerek ban yedirttim CS:GO'ya geri dönmek için. Oyunda inanılmaz troll insanlar var afk bırakıp gidenler de var CS:GO rekabetçi sistemi gibi mola yok, oyuncu oylama yok. Birisi oyunu trollüyorsa af edersin seve seve katlanacaksın buna. Boşa giden zaman hep. Ama 5 kişi girecekseniz anca öyle oynanır 3 kişi de kesmiyor çünkü oyun.

FPS oyunlarında oyun okumada profesyonel yayıncı izlemek dışında yapacak pek bir şey yok.

CS:GO'da FACEIT 7-8 seviye arası Mm'de global eloda oynuyorum genelde entry fragger olarak oynuyordum Aim'im iyidir. Arkadaş grubuyla Valorant geçmeyi düşünüyoruz Gold plat olarak başladık oyuna. Aim konusunda bir sıkıntı çekmiyoruz fakat skill ve oyun okuma konusunda tavsiyeleriniz nedir?
Valorantı çok uzun süre oynamadım ve rankım da yüksek değildi ancak sana şunu söyleyebilirim eğer ping sıkıntınız olmayacaksa türkiye sunucusunda oynamayınız. İstanbul sunucusunda diğer sunuculara nazaran daha sık toxic ve troll insanlar geliyor.

Tam gaz veya derecesiz girip ajanların skillerini çözmeye çalışın hocam biraz zaman alabilir ama. Hangi karakteri main olarak seçeceğiniz de zaman alabilir. Ben ise sizin yaptığınızın tam tersini yapıyorum Valorant'taki yücelik 3 çarımı bilerek ban yedirttim CS:GO'ya geri dönmek için. Oyunda inanılmaz troll insanlar var AFK bırakıp gidenler de var CS:GO rekabetçi sistemi gibi mola yok, oyuncu oylama yok. Birisi oyunu trollüyorsa af edersin seve seve katlanacaksın buna. Boşa giden zaman hep. Ama 5 kişi girecekseniz anca öyle oynanır 3 kişi de kesmiyor çünkü oyun.

Temelli Valorant geçmeyeceğiz can sıkıntısı diyebiliriz. Soruyu ben rekabet oyunlarını üst seviye oynamak düşüncesiyle oynadığım için sordum iyi olmadığım rekabetçi oyunu asla oynamam. CS'yi yıllardır oynuyoruz kazansakda kaybetsekde rekabet gibi gelmiyor artık. farklı bir şeyler denemek arada iyi gelir sanırım.

Bol bol videolar, yayınlar espor maçları izleyin hocam gold plat eloda çok işe yaramasa da bireysel olarak faydalı olacaktır.

Çok önerilecek bir şey yok. Oyun okuma işi zamanla karakterleri tanıdıkça gelişir. Birkaç haftaya oyunu anladıktan sonra zaten yücelik-ölümsüzlük arası takılırsın. O seviyelerde genelde maçlar daha rekabetçi geçiyor çok daha kötü geçtiği de oluyor ama zaten CS:GO'dan alışkınsındır bunlara.

Geri
Yukarı