CS2 bıçak almak için site önerisi

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Bankaya ne dediğinizi öğrenebilir miyim acaba?

Hocam şimdi bankayla görüştüm. İşlem karttan çıkıyor. Para gönderiliyor. Fakat sonrasında geri geliyor. Sanırım bankayla ilgili bir problem yok Dmarketin desteğine yazdım şimdi.
Ekstra bir şey söylemedim hocam bu kadar işlem yaptım dedim reddedildi. İlk defa harcama yapıldığı için banka güvenlik açısından reddetmiş destek talebi oluşturuyorum 30 dk sonra açılacak tekrar deneyebilirsiniz dedi oldu hocam.

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Bankaya ne dediğinizi öğrenebilir miyim acaba?

Hocam şimdi bankayla görüştüm. İşlem karttan çıkıyor. Para gönderiliyor. Fakat sonrasında geri geliyor. Sanırım bankayla ilgili bir problem yok Dmarketin desteğine yazdım şimdi.
Parayı yurtdışına çıkarırken muhtemelen sorun çıkarıyor.
Buff163 bakiyesi alım-satımlarına bakın.

Güncelleme:
DMarket öncelikle bakiye yükleyebilmem için KYC adlı bir doğrulama sistemi üzerinden kimliğimi doğrulamamı istedi. 3 denemenin sonunda bu doğrulamadan geçtim. Daha sonrasında yine KYC üzerinden ödeme yapmaya çalışırken kullandığım kartın sahibine olduğuma dair bir belge istediler. Bu doğrulamayı sağlamazsam ödememin reddedilmeye devam edeceğini söylediler. İstedikleri ikinci doğrulamayı da 2 denemeden sonra geçtim.
Sonrasında artık oldu her şey diye bir umut tekrar denedim bakiye yüklemeyi. Yine kabul olmadı. Şimdi banka ile görüşüyorum. Gelişmeleri aktaracağım.

Güncelleme:
DMarket öncelikle bakiye yükleyebilmem için KYC adlı bir doğrulama sistemi üzerinden kimliğimi doğrulamamı istedi. 3 denemenin sonunda bu doğrulamadan geçtim. Daha sonrasında yine KYC üzerinden ödeme yapmaya çalışırken kullandığım kartın sahibine olduğuma dair bir belge istediler. Bu doğrulamayı sağlamazsam ödememin reddedilmeye devam edeceğini söylediler. İstedikleri ikinci doğrulamayı da 2 denemeden sonra geçtim.
Sonrasında artık oldu her şey diye bir umut tekrar denedim bakiye yüklemeyi. Yine kabul olmadı. Şimdi banka ile görüşüyorum. Gelişmeleri aktaracağım.
DMarket kazık, neden oradan alım yapmaya çalıştınız?
Keşke dediğim site için bakiye satan hocalarımıza yönelseydiniz.

Güncelleme:
DMarket gibi kazık bir siteden neden bıçak alıyorsunuz ki? Buff.163'e para yatırmak hem daha kolay hem daha ucuz.

Aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyor. DMarkette doğrulama aşamalarında belli bir noktaya geldiğim için devam etmek istemiştim.

DMarket kazık, neden oradan alım yapmaya çalıştınız?
Keşke dediğim site için bakiye satan hocalarımıza yönelseydiniz.
Dediğiniz kişilere nasıl ulaşabilirim?

Son düzenleme:
Aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyor. DMarkette doğrulama aşamalarında belli bir noktaya geldiğim için devam etmek istemiştim.

Dediğiniz kişilere nasıl ulaşabilirim?
Banka ile değil, skinlerinizi satarak bakiye yaratıyorsunuz.
Bakiye satın almak istiyorsanız da bakiye satan harici kişilerden almanız gerek.
Yağız Dinçel/Renat CS Kaplanı/Elseen/Egecan Kırtaş/Leviacaster gibi kişilerin discord sunucularında güvenilir isimler var Revo ve AlpyinWonderlands gibi. Onlardan alabilirsin.
Siteyi öğrenmek için de Rehber: BUFF163 Kullanımı inceleyebilirsin.
Buyrun.

Geri
Yukarı