CS2 envanterdeki kasa nasıl satılır?

Evet öyle yapacaksın daha güvenilir Discord grupları falan sıkıntılı.
Sıkıntılı mı? İşi bilmeyen insanlar gene tünemiş anlaşılan.
Neredeyse 5.5-6 senedir trading yapıyor. Piyasadaki tüm discord gruplarını bilirim, çoğunda da bilinirim. İşini severek yapan ve bu işi yaparken iki tarafın da kârını düşünen çok insan gördüm.
Siz gidip ne idüğü belirsiz adama satarsanız tabi sıkıntılı dersiniz.
Gidip Egecan Kırtaş/LeviaCaster/Elseen/Yağız Dinçel/CS Kaplanı Renat gibi kişilerden +Ref almış kişilerle trade yapın, bakalım ne BNG'ye bıraktığınız komisyonun ne kadarı cebinize giriyor?
İşi bilmiyorsunuz diye BNG'nin kasasını dolduruyorsunuz.

Gerçekten az kaldı alım satıma Aracılık işlemleri adı altında ilan açacağım CS2 tradeleri yapacağım. BNG'ye milyon liralar akıyor ayda bu şekilde.

Neredeyse 5.5-6 senedir trading yapıyor. Piyasadaki tüm discord gruplarını bilirim, çoğunda da bilinirim. İşini severek yapan ve bu işi yaparken iki tarafın da kârını düşünen çok insan gördüm.
Siz gidip ne idüğü belirsiz adama satarsanız tabi sıkıntılı dersiniz.
Gidip Egecan Kırtaş/LeviaCaster/Elseen/Yağız Dinçel/CS Kaplanı Renat gibi kişilerden +Ref almış kişilerle trade yapın, bakalım ne BNG'ye bıraktığınız komisyonun ne kadarı cebinize giriyor?
İşi bilmiyorsunuz diye BNG'nin kasasını dolduruyorsunuz.

Gerçekten az kaldı alım satıma Aracılık işlemleri adı altında ilan açacağım CS2 tradeleri yapacağım. BNG'ye milyon liralar akıyor ayda bu şekilde.
Bu adamların karı ne peki de böyle bir şey yapıyolar ? Yani silah kasası alınca bunu nereye satıp kar ediyor ki.

Neredeyse 5.5-6 senedir trading yapıyor. Piyasadaki tüm Discord gruplarını bilirim, çoğunda da bilinirim. İşini severek yapan ve bu işi yaparken iki tarafın da kârını düşünen çok insan gördüm.
Siz gidip ne idüğü belirsiz adama satarsanız tabii sıkıntılı dersiniz.
Gidip egecan Kırtaş/LeviaCaster/Elseen/Yağız Dinçel/CS kaplanı renat gibi kişilerden +ref almış kişilerle trade yapın, bakalım ne Bng'ye bıraktığınız komisyonun ne kadarı cebinize giriyor?
İşi bilmiyorsunuz diye Bng'nin kasasını dolduruyorsunuz.

Gerçekten az kaldı alım satıma aracılık işlemleri adı altında ilan açacağım CS2 tradeleri yapacağım. Bng'ye milyon liralar akıyor ayda bu şekilde.

Nasıl ulaşabiliriz peki bu arkadaşlara?

Nasıl ulaşabiliriz peki bu arkadaşlara?
İsimlerini slashla ayırdığım hocalarımın discord sunucularında takas veya alım-satım adı altında kategori bulunuyor. Orada en çok mesajı olan kişiler bellidir. Kendilerini CS2 trading yapan çoğu türk arkadaş tanır.
Zaten envanterlerine yahut +reflerine bakarsanız zaten güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz.
Güvenilirlikten yana sorun olursa da sunucunun sahiplerine bilgi verip aracı olmalarını isteyebilirsiniz.

Merhaba, şu an Steam envanterimde yaklaşık fiyatı 90 dolar olan bir kasa var.

Bunu en az kesinti ile banka hesabıma geçirmek için hangi siteyi kullanabilirim?
Ve sizce tahminen ne kadarı hesabıma gelir?

GameSatış, ByNoGame, ShadowPay gibi siteler duydum.
Bunların arasından veyahut daha iyi siteler varsa söyleyebilir misiniz?

Her siteni komisyonu kendisine, görmeden bilemeyiz.

Bu adamların karı ne peki de böyle bir şey yapıyolar ? Yani silah kasası alınca bunu nereye satıp kar ediyor ki.
Buff163'te bakiye yaratıp bakiye satıyorlar. Hem daha kârlı hem de envanter yaparken kârını maksimize ediyor.
Niye dünya çapında en büyük tradeleri Buff163 üzerinden yapıyorlar sanıyorsunuz?

https://steamcommunity.com/id/WazzapImRenat örnek olarak her zaman agam Renat'ı veririm.
Benden daha az zamanda envanterini bu hale getirdi. Üstelik bu işi buff163'te al sat yaparak ve bakiye satan adamlardan bakiye toplayıp kastığı bakiyeleri itemleri katlayarak sattı ve envanterini bu hale getirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı