CS2 envanteri nasıl?

Bu bıçakları nereden alıyorsunuz yahu.

Gayet iyi envanter MP7 seviyorsan fade yerine avcılık sporu, USP Neo nair iyi gider.

Teşekkür ederim.
Zaten daha öncesinde avcılık sporu vardı satıp fade aldım. USP ise printstream düşünüyorum bakalım.

Keleş ve bıçak dışında bayağı beğendim hocam, statrack slate ve empress satılarak daha güzel bir şey alınabilir slate çok basit empresste fazla soluk kalıyor bence, bıçak olarak da ciddi renkli bir bayonet fena gitmezdi o eldivenlere.

Bıçağı değişmeyi düşünüyorum öneriniz nedir? Bütçem 300 dolar civarı.

Slate alma sebebim ise empress gibi bol motifli silahtan sıkılıp sadeliğe yönelmemdi. Zaten slate silahına uygun sticker dizayn ettim. Hatta resmini de atayım buraya.

Slate üzerine bu şekilde sticker koydum.

Bu eldivene uygun falchion autotronic düşünüyorum fikir verirseniz minnettar olurum.

Dosya Ekleri

• erwrwerwe.png
    erwrwerwe.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 23
  • afweq.png
    afweq.png
    2,7 MB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Şahsen ben pala bıçağını çok sevmiyorum, Senin yerinde olsam sağlam skinli gut knife veya hunstman olabilirdi. Ben bayonet alırdım, veya stiletto hangisini seviyorsan.

Şahsen ben pala bıçağını çok sevmiyorum, senin yerinde olsam sağlam skinli gut knife veya hunstman olabilirdi. Ben bayonet alırdım, veya stiletto hangisini seviyorsan.

Hunstman autotronic düşünüyorum hocam şahsen. Fikir verdiğiniz için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.
Zaten daha öncesinde avcılık sporu vardı satıp fade aldım. USP ise printstream düşünüyorum bakalım.

Bıçağı değişmeyi düşünüyorum öneriniz nedir? Bütçem 300 dolar civarı.

Slate alma sebebim ise empress gibi bol motifli silahtan sıkılıp sadeliğe yönelmemdi. Zaten slate silahına uygun sticker dizayn ettim. Hatta resmini de atayım buraya.

Slate üzerine bu şekilde sticker koydum.

Bu eldivene uygun falchion autotronic düşünüyorum fikir verirseniz minnettar olurum.
Bayonet Kızıl Ağ 300 dolar civarlarında bulunabiliyorsa güzel olabilir eldivendede kırmızı renk var.

Yeni konular

Geri
Yukarı