CS2 FACEIT görevi ne kadar sürede kasılır?

janxietyy

Picopat
Esenlikler arkadaşlar. Gece CS2 atarken FACEIT'e bakayım dedim. Hiç bakmamıştım daha önce, baktığımda premium aldığımızda bize görevleri bitirdiğimiz takdirde skin verdiklerini gördüm. Ben de her gece eve geldiğimde 3-4 saat CS2 oynayarak bu ödülleri bitirmeye çalışmayı düşünüyorum. Her ne kadar uzun süredir CS oynamasam da, GO zamanı rankım DMG idi. Sizce bir görevi tamamlamak ne kadar sürer? Genelde solo gireceğim. Bir sorum daha, aşağıdaki görevlerin hepsini bitirdiğimizde mi alıyoruz, yani başka görev yok mu bunlardan? Daha önce FACEIT'te takılmadığım, arkadaşlarla eğlencesine girdiğim bir oyun olduğu için pek bilgim yok.

1715468981124.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Esenlikler arkadaşlar. Gece CS2 atarken FACEIT'e bakayım dedim. Hiç bakmamıştım daha önce, baktığımda premium aldığımızda bize görevleri bitirdiğimiz takdirde skin verdiklerini gördüm. Ben de her gece eve geldiğimde 3-4 saat CS2 oynayarak bu ödülleri bitirmeye çalışmayı düşünüyorum. Her ne kadar uzun süredir CS oynamasam da, GO zamanı rankım DMG idi. Sizce bir görevi tamamlamak ne kadar sürer? Genelde solo gireceğim. Bir sorum daha, aşağıdaki görevlerin hepsini bitirdiğimizde mi alıyoruz, yani başka görev yok mu bunlardan? Daha önce FACEIT'te takılmadığım, arkadaşlarla eğlencesine girdiğim bir oyun olduğu için pek bilgim yok.

Eki Görüntüle 2193447
Takımınız yoksa, biraz zor hocam bu görevleri kasmak. Smurf gelirse karşıya... Yandınız.

Eki Görüntüle 2193447

Premium ne kadar hocam.

Takımınız yoksa, biraz zor hocam bu görevleri kasmak. Smurf gelirse karşıya... Yandınız.
Hocam aslında yine halledilir de, keşke ay başında bu muhabbetin farkına varsaydım. En son geceden sabaha kadar maç atmıştım, ilk 2 görevi bitirdim. Diğer görevinde yarısındayım zaten. Ancak diğer görevlerden sonra aşırı zor görevler başlıyor, 35 win al, 50 win al, 65 win al gibi. Kısaca benden 200 win almamı istiyor, bu görevleri de ayın başında başlasa idim yapardım. Şu anda baya bir zor ama, günde düzenli olarak 10 win almam lazım ki, 55 maç atma görevi var birde. Bu gidişle tam son ana gelip bitmeyecek gibi. Gelecek ay sıkıntı olmazsa bitiririm, tabii biraz daha kolay görevler gelirse çok daha güzel olur. Smurf için onaylanma sistemi getirmişler bu arada sanırım, tam bilmiyorum nasıl çalışıyor ama. Smurf gelse bile ki birisi karşıda manyak gibi oynuyordu, yine aşağı yukarı aynı gidiyorum. Tek eksi win alamamak oluyor, ondan dolayı sonra bir grupta kurulabilir FACEIT için.

Premium ne kadar hocam.
Hocam aylık alırsan 60 TL, yıllık alırsan 500 TL istiyordu senden sanırsam vergilerle birlikte. Ancak düzenli CS2 oynuyorsan parasını rahat çıkartırsın muhtemelen, günde 4-5 el atsan bile.

Geri
Yukarı