CS2 için klavye önerisi

Bütçe
3000(istediğiniz fiyatta önerebilirsiniz belki alabilirim)
CS'de klavye mouse önemli değil güzel bir kulaklık yeterli olur.
Her ne kadar CS kişinin kabiliyetine baksa da iyi ekipmanlar kişinin psikolojisini etkilediği için daha iyi oynatır demek yanlış olmaz. Tepkime hızı çok az bile fark etse karşıdakine avantaj avantajdır. Şahsen ben Logitech G102 ile CS oynamak istemem :D.

Her ne kadar CS kişinin kabiliyetine baksa da iyi ekipmanlar kişinin psikolojisini etkilediği için daha iyi oynatır demek yanlış olmaz. Tepkime hızı çok az bile fark etse karşıdakine avantaj avantajdır. Şahsen ben G102 ile CS oynamak istemem :D.

Mouse belki tutuş şekline göre önemi olabilir ama öyle aşırı yüksek fiyatlı bir şey alınca yetenek gelmiyor demek istediğim buydu. Şahsen yıllardır oynarım CS'yi ve en pahalı ekipmanim da zamaninda aldığım SteelSeries Rival 100 Mouse'um sanırsam hala daha kullanıyorum.

Her ne kadar CS kişinin kabiliyetine baksa da iyi ekipmanlar kişinin psikolojisini etkilediği için daha iyi oynatır demek yanlış olmaz. Tepkime hızı çok az bile fark etse karşıdakine avantaj avantajdır. Şahsen ben Logitech G102 ile CS oynamak istemem :D.

Dostum laptoptan çıkan Lenovo M100le oynuyorum yaz sonuna kadar yeni PC alana kadar böyle. Ona rağmen Eagle ve M4A4'üm çok iyi.

CS'de klavye mouse önemli değil güzel bir kulaklık yeterli olur.

JBL BT560 kullanıyorum BlackShark V2 alacağım inşallah.

Hayır olmaz, 0.2 ms tepkime süresinin avantajını hiçbir şekilde fark edemezsin.

Günde 8-10 saat CS2 oynuyor fark edebilirsiniz ama günde 2-3 saat oynuyorsanız farkı pek hissetmezsiniz.

Peki ya normal mekanik klavyelerde ortalama Kaç ms?

1000 Hz yani 1ms.

Anladım hocam. Bir de klavye önerirseniz sevinirim konunun amacı bu zaten. Aklımda HyperX Alloy ya da kasadan bütçe kalırsa ROG Scope düşünüyorum. Marka takıntım hafif var ama çok değil.(Redragon, wooting gibi markalardan daha az tanınan istemiyorum). Bir de F tuşları olan tkl ya da 65 klavye olursa sevinirim.

Anladım hocam. Bir de klavye önerirseniz sevinirim konunun amacı bu zaten. Aklımda HyperX Alloy ya da kasadan bütçe kalırsa ROG Scope düşünüyorum. Marka takıntım hafif var ama çok değil.(Redragon, wooting gibi markalardan daha az tanınan istemiyorum). Bir de F tuşları olan tkl ya da 65 klavye olursa sevinirim.
Asus'un bir tek bunu öneririm.
Yurt dışı isterseniz Ajazz ve Akko yurt dışında bilinen markalardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı