CS2 seçkin alınır mı?

İmkanı yok.

Bence değmez benim var ama şu ana kadar Max 100 TL toplamışımdır.

Hiç de katılmıyorum. Arkadaşım 3 haftada 230TL'lik eşya çıkardı 1 tane ak 150TL haftada 1 rank atlasanız bile 3 ay içinde parasını çıkarırsınız uzun süre sonra bu paralarla oyun almaya başlarsınız ben RDR almıştım birkaç kasa ile.

Hiç de katılmıyorum. Arkadaşım 3 haftada 230TL'lik eşya çıkardı 1 tane ak 150TL haftada 1 rank atlasanız bile 3 ay içinde parasını çıkarırsınız uzun süre sonra bu paralarla oyun almaya başlarsınız ben RDR almıştım birkaç kasa ile.

O kadar yapmak için şans lazım bro o kadar kolay olsaydı herkes seçkin alıp zengine olurdu.

1-2 ay önce 90 dolarlık kasa düşürdüm. Bu hafta dahil 2 haftadır da CS2'nin yeni kasası düştü. 5 dolardan havadan 10 dolar geldi bile. Bu kadar hızlı kendini amorti etmese bile 7-8 ayda en düşük fiyatlı kasalar düşse bile kendini amorti eder.

Drop sistemi hala aktif mi?

Eski CS:GO'daki gibi değil. Haftada sadece 2 drop düşüyor. Bunlardan biri kesin kasa diğerleri ucuz skinler veya spreyler. Drop düşmeside eskideki gibi şans işi değil. Haftada 1 level atladığında mağaza kısmında sana 4 seçenek sunuyor. Demin dediğim gibi, biri kasa diğerleri ise skin veya sprey. Sen ikisin seçip alıyorsun. Diğer haftaya kadar ne kadar oynarsan oyna bir şey düşmüyor.

Değer Klasik FPS oyunu işte. Valve tescilli yılların oyunu diyebiliriz.

• Haftalık drop sistemiyle bir şeyler elde edebiliyorsunuz.
  • Kumar sistemi gibi kasa açıp 1000 dolarlık silahtan 0,03 dolar arasında bir şeyler düşürme ihtimalin var.

• Rank sistemi bence geliştirilmeli.
  • Oyuna Battle Pass tarzı bir içerikte eklenmeli bence.

Ücretsiz birkaç el girip, yayıncı izledikten sonra alıp almamaya karar vermelisin. Sonuçta zevkler aynı olmak zorunda değil.

Değer klasik FPS oyunu işte. Valve tescilli yılların oyunu diyebiliriz.

• Haftalık drop sistemiyle bir şeyler elde edebiliyorsunuz.
  • Kumar sistemi gibi kasa açıp 1000 dolarlık silahtan 0,03 dolar arasında bir şeyler düşürme ihtimalin var.

• Rank sistemi bence geliştirilmeli.
  • Oyuna Battle Pass tarzı bir içerikte eklenmeli bence.

Ücretsiz birkaç el girip, yayıncı izledikten sonra alıp almamaya karar vermelisin. Sonuçta zevkler aynı olmak zorunda değil.

Geçen hafta düşünmeden aldım yarın 2. haftalık Drop'u alacağım.(500 liralık oldum)
Maç sonu rank atlayınca gelen dropun gittiğini hatırladım ama olsun.

Geçen hafta düşünmeden aldım yarın 2. haftalık Drop'u alacağım.(500 liralık oldum)
Maç sonu rank atlayınca gelen dropun gittiğini hatırladım ama olsun.
gelişme; bugün kilovat kasası çıktı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı