CS2 seçkin alınır mı?

O zaman alınır fakat benim gibi preimer oyuncusu iseniz hileli hesap ile boostlatın kendinizi ciddiyim ben Rusları ekliyorum adam hileyi açıo 1 haftada 10 k yaptırdı beni.

Kanka kusura bakmada zaten 10 maç sonrası en düşük 8 bine atıyor bir de gidip 2 bin elo için hile ile mi kastırdın.

Her carsamba gunu level atlarsanız kasa veriyor 2 3 5 dolarlık bana bir defa 70dolarlık skin cıktı kasadan kasa anahtarı almak istemezssenizde kasayı satabilirsiniz cuzdanınıza para cekmek istiyorsanız istemezsseniz kartınıza parayı yollayan alternatif siteker var.

Hocam kaç aydır oynuyorum sana 80 dolarlık skin çıktı bize de çıkçağı yok 1000/1 şans sana gelmiş mantıksız iş bence.

Her carsamba gunu level atlarsanız kasa veriyor 2 3 5 dolarlık bana bi defa 70dolarlık skin cıktı kasadan kasa anahtarı almak istemezssenizde kasayı satabilirsiniz cuzdanınıza para cekmek istiyorsanız istemezsseniz kartınıza parayı yollayan alternatif siteker var
Para çekmek için site mi varmış? Onun dışında konu sahibinin sorusuna gelecek olursak evet mantıklı bir seçim olacaktır.

Nereden bulabilirim öyle birilerini.

Oyun içi izliceksiniz hile ise sürekli belli eder sonra ekleyin.

Kanka kusura bakmada zaten 10 maç sonrası en düşük 8 bine atıyor bir de gidip 2 bin elo için hile ile mi kastırdın.

Eskiden 1 k da başlatıodu kanka sen sonradan preimer oynamısın şimdi ranklar artıgı için en düşük 5 k atıyor.

FACEIT Premium'un parasını çıkarmak için günde en az 6-7 saat oynaman lazım.
Seçkin kasmak en kolayı.

Para çekmek için site mi varmış? Onun dışında konu sahibinin sorusuna gelecek olursak evet mantıklı bir seçim olacaktır.
Skin lerini bynogame uzerinden trade leyebilirsin ve parayi hesabina guvenlice alabilirsin

Hocam kaç aydır oynuyorum sana 80 dolarlık skin çıktı bize de çıkçağı yok 1000/1 şans sana gelmiş mantıksız iş bence.
Direk kasanizi satip her hafta 60 tl en kotu kazanabikirsiniz

Geri
Yukarı