CS2 seçkin olmasına rağmen hile kullanan oyuncular var

KaraBeyyy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şaka mı bu? CS de para verip aldık yoldaş oynuyoruz her el mi hile gelir ben anlamıyorum karşıya gelenlerde paralı değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şaka mı bu? CS de para verip aldık yoldaş oynuyoruz her el mi hile gelir ben anlamıyorum karşıya gelenlerde paralı değil mi?

Evet öyle fakat CS:GO'nun hile sistemi berbat olduğundan dolayı açıyorlar ki banlanmıyorlarda yani şu an gidip bende açsam muhtemelen benim de banlanmam çok uzun sürer hele göstermeden oynuyorsa.

Her maç geliyorlar ama ban yiyorlar.

Dosya Ekleri

• IMG_20240502_020935.jpg
    IMG_20240502_020935.jpg
    539,4 KB · Görüntüleme: 37
Yoldaşta neredeyse sadece hile var, her 2 oyundan biridne bunny yaparak ssg ile no scope hs atanlardan bıktığım için yoldaş oynamayı bıraktık arkadaş ile.

Evet öyle fakat CS:GO'nun hile sistemi berbat olduğundan dolayı açıyorlar ki banlanmıyorlarda yani şu an gidip bende açsam muhtemelen benim de banlanmam çok uzun sürer hele göstermeden oynuyorsa.

Ban yiyorlar takımca ve karşı takımda raporlarsa yapay zeka o oyuncuyu izliyor eğer hile olduğunu anlarsa banlıo owerwacha alıyor.

Benim de son 4 el 4 tede takımıma hile geldi bırakıyorum adam kendi oynuyor raportluyorumda ama değişen bir şey yok çok geçmeden karşı taraf teslim oluyor zaten.

Bugün hile bizi boostladı vallahi bende karşıyım ama hakedio Valve. Rus bir hileci ile oynuyorum yaptığım doğru değil ama 5 k oldum o adam sayesinde.

Adamda wallhack aimhack var.

Geri
Yukarı