CS2 seçkinin ne faydası var?

Peki ben bu kasaları birisine mi satıyorum yoksa Valve'ya mı anlamadım. Topluluk pazarına koyduğum an satılıyor mu kasa?

Topluluk pazarında her türlü insan var, global pazar bu. İhtiycı olan kasanı satın alıyor bu yabvancı da olabilir Türk'de olabilir. Valve'ye satılmıyor kasalar.

Orijinal CS oynamış oluyorsun her hafta çarşamba 1level aldıktan sonra drop atar skin ve kasa düşürdüğünde onları topluluk pazarında fiyatı neyse o fiyattan diğer oyunculara satarsın kasalar saniyeler içinde satılır çok daha hızlı satılmasını istersen 0.20centlik bir kasayı 0.19a koyarsın ekstra bir şey yok

• Prime kullananlar ile eşleşme.
  • Her hafta Çarşamba günü, kasa düşürme ve silah düşürme.
  • XP, rütbe atlama şansı

Dostum kasaları seçip alırsın, ama açman zorunlu değil. Direk satsan daha karlı, çünkü 0.03 skinler çıkma olasığı %98 kabataslak söylüyorum.

Eğer seçkin varsa sende ve seçkin kişilerle girersen seçkin olmayana göre daha az hile gelir ama yine de CS2'de seçkin hesabın olsa bile çok hile var FACEIT oynamanı öneririm +olarak seçkin olunca kasa sticker ya da skin düşüyor.

Peki ben bu kasaları birisine mi satıyorum yoksa valve'ya mı anlamadım. Topluluk pazarına koyduğum an satılıyor mu kasa?

Parçalanmış Kasası diye bir şey düştü hocam.
Kasanın o anki ederi ne ise 3-5 cent aşağısına satışa koyun anında satılır. Valve de alabilir herhangi bir kişi de alabilir.

Eğer seçkin varsa sende ve seçkin kişilerle girersen seçkin olmayana göre daha az hile gelir ama yine de CS2'de seçkin hesabın olsa bile çok hile var FACEIT oynamanı öneririm +olarak seçkin olunca kasa sticker ya da skin düşüyor.

Dostum CS'ye yeni başlamış birine FACEIT önermek ne kadar mantıklı 2 güne oyunu bırakabilir FACEIT tecrübe gerektirir

Dostum CS'ye yeni başlamış birine FACEIT önermek ne kadar mantıklı 2 güne oyunu bırakabilir FACEIT tecrübe gerektirir
CS'ye yeni başlamadım hocam 2021'den beri oynuyorum. Seçkin'i yeni aldım sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı