CS2'de birden FPS düştü

Canese

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba en baştan anlatacağım. FACEIT oynamak istedim, FACEIT bende yüklü tarayıcıdan açmıyorum ve en son haftalar önce oynamıştım bana FACEIT anti-cheat'i başlat ya da indir dedi, ben de kurulu olmasına rağmen indirdim boş bir anıma denk geldi kurulum tamamlandı ve yeniden başlat yapmamı istedi bende yaptım ancak açılırken BIOS açıldı anakartı yeni değiştirmiştim ve nasıl çıkacağımı bilmediğim için sol üstteki çarpı tuşuna bastım ve tekrar yeniden başlat yapıp açıldı, umursamadım pek.
FACEIT'te toplam 2 maç attım ilkinde her şey çok iyiydi FPS 300-250 arası idi 2. maçın daha ilk yarısının ortalarında takım arkadaşımı izlerken birden lag girdi CS 2'ye yeni eklenen FPS ping ve gecikme göstergesi bende her zaman açık değil ancak gösterge hiç kapanmadı ve karakterler yere attığım tabancalar C4'ler donmaya başladı. Server ile alakalı olduğunu düşünüp umursamadım bu arada ping 55'di maç bitti surf haritasına girdim ve aynı şekilde devam etti bu durumun. BIOS'a girmem ve iki kere anti cheat indirmemle bir alakası var mı yoksa sadece internetim yüzünden mi? Daha önce böyle bir şey yaşamamıştım ve internet değerleri ortalama.

1713719932700.png

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    31,2 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı