CS2'de grafik ayaları nasıl olmalı?

İşletim sistemi
Windows 10
İşlemciden dolayı mı 100-120 FPS düşmesi yiyorum.

Olabilir gayet normal mesela dediğim gibi FPS'i sabitlemek için yapmanız gereken grafikleri düşürmek değil yükseltmek bu sayede işlemci yükü azalacak ve tüm gücü ekran kartına aktarabilecek.

Optimizasyondan kaynaklı olabilir.

Alakası R7 240 i5 3340 ikilisi ile 768p 60 FPS alıyorum optimizasyon gayet iyi.

Olabilir gayet normal mesela dediğim gibi FPS'i sabitlemek için yapmanız gereken grafikleri düşürmek değil yükseltmek bu sayede işlemci yükü azalacak ve tüm gücü ekran kartına aktarabilecek.

Alakası R7 240 i5 3340 ikilisi ile 768p 60 FPS alıyorum optimizasyon gayet iyi.

Örnek bir fotoğraf var mı elinizde nasıl yapmam gerektiğine dair.

Optimizasyondan kaynaklı olabilir.

Eğer öyleyse bu sorun daha çok devam eder.

CS2'de hangi grafik ayarını denediysem olmadı. Hepsinde drop yiyorum büyük ihtimal benim hatam. Eminim ki benden tecrübeli arkadaşlar halletmişlerdir. CS2 de garfık ayarlarım nasıl olmalı? 1280x1024 kullanıyorum çözünürlüğü.

Keşke işlemciyi Intel Core i5 12 nesil ya da 13 nesil alsaydın PC'den çok anlamıyorumda belki i3 darboğaz yapıyor olabilir.

Bende anlamıyorum o yüzden bilemedim.

Bence büyük ihtimalle darboğaz i3 işlemci bence 4060 ekran kartını tam olarak beslemiyor sizin aldınız sistem mesut çevik Force miydi acaba hazır sistem.

Bence büyük ihtimalle darboğaz i3 işlemci bence 4060 ekran kartını tam olarak beslemiyor sizin aldınız sistem mesut çevik Force miydi acaba hazır sistem.

Yoksa başka bir sistem miydi? Ona göre size yardımcı olmaya çalısırım.

CS2'de hangi grafik ayarını denediysem olmadı. Hepsinde drop yiyorum büyük ihtimal benim hatam. Eminim ki benden tecrübeli arkadaşlar halletmişlerdir. CS2 de garfık ayarlarım nasıl olmalı? 1280x1024 kullanıyorum çözünürlüğü.
hocam dusukte oynayin en yuksek fpsi alin size onerim 1080p dusuk ayarlar cok guzel performans veriri sisteminiz canavar

Yeni konular

Geri
Yukarı