Çözüldü CS6 adamın kafasındaki saçı büyütme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

321777

Centipat
Arkadaşlar internetten bir fotoğraf buldum yapay zekanın ürettiği. Bakın fotoğrafı çıkarttığımda tepe kısmı dikdörtgen oluyor. Böyle CS6'da renk tamamlama yani kafayı yuvarlak yapmak için ya da saç uzatma gibi bir alet var mı? Şimdiden teşekkürler. Resim ekte.

Dosya Ekleri

• kaf.PNG
    kaf.PNG
    181,5 KB · Görüntüleme: 73
Çözüm
Saç uzatma diye bir alet yok. Photoshop'da zaten alet yok, tools dediğimiz araçlar var. Konuya gelecek olur isek: (S)ample tool ile (klonlama) orayı kapatabilirainiz. İkinci olarak belirli bir bölgeden belirli bir kısım alarak orayı kapatabilirsiniz. Yani bir kısmı seçip, layer ile çoğaltarak uygun yere uygun bicimde koyabilirsin. Bilmiyor isen zor gelebilir..
Saç uzatma diye bir alet yok. Photoshop'da zaten alet yok, tools dediğimiz araçlar var. Konuya gelecek olur isek: (S)ample tool ile (klonlama) orayı kapatabilirainiz. İkinci olarak belirli bir bölgeden belirli bir kısım alarak orayı kapatabilirsiniz. Yani bir kısmı seçip, layer ile çoğaltarak uygun yere uygun bicimde koyabilirsin. Bilmiyor isen zor gelebilir..

Çözüm
Gece benimde elim kaydı buldum klonlama aracını. Araştırdım acaba bu ne diye halletmiştim. Şimdi ne cevaplar geldi diye merak ettim. Teşekkürler yinede

Yeni konular

Geri
Yukarı