Cyberpunk 2077 beklenileni veremeyecek

witlaus

Hectopat
Yer
Bursa
Benim şahsi fikrim oyunun çıktığında beklenilenin daha azı yönünde beklentileri karşılayacağı. O kadar beklettiler, kaç kere ertelediler. Sonunda herkes büyük bir şey bekliyor. Son trailerdaki Keanu Reeves ise bence biraz kötü tasarlanmış. Aslında amacım burada oyunu gömmek değil. Beklentileri karşılayamayacağını düşünmemin sebebi ise oyun çok geniş bir oyun. Her kesimden oyuncuya bir nebze hitap ediyor. Tabii bu yüzden çoğu türde iyi işler yapması gerek ki bu da çok zor. (Enis Kirazoğlu'nun da dediği gibi). Bir konuda gerçekçi olursa öteki yerinden kısmak zorunda yani her konuda çok gelişmiş olamaz. Bunu RYO sever de oynayacak, aksiyon sever de FPS seven de, simülasyon seven de. Benim oyunun videolarındaki açık açık tek beğenmediğim şey araba sürüş kesimleri. Benim için bu önemli bir şey ve eğer gerçekçi bulamazsam oyunun bendeki zevki biraz gider. Nedense sürüş mekaniklerini pek beğenemedim. Tabii lütfen "Kolaysa sen yap." demeyin. Oyun güzel ancak benim düşüncem beklentilerden daha düşük olacağı ve araba sürüşünü beğenmemem.
Ama alırsam da ne olursa olsun bunun ilk sebebi Judy olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağız hareketleri bile sese göre değişiyor... Bekleneni bile 50'ye katlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence de bekleneni vermeyecek. Beklenenin 10 katını verecek.

Bekleneni veremese bile çok şey vereceği kesin. Bu ödüller güzel referans bence.

1606512244731.png

Geri
Yukarı