Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC'sinin fiyatı sızdı, DLC 35 dolar olacak

Oyun ilk başlarda sorunlu çıkınca bütün çıkacak eklentiler bedava olacak demişlerdi diye hatırlıyorum. Şimdi neredeyse tam bir oyun fiyatına eklenti çıkarıyorlar. Bundan sonra CDPR'nin hiçbir oyununu oynamayacağım. Ne derlerse tersini yapıyorlar.
Bütün çıkacak eklentiler ücretsiz verilecek diye bir habere rastlamadım. Ücretsiz eklentiler paylaşacağına dair haberler gördüm ki yapıldı. Link varsa teşekkür ederim

2020 Ağustos haberinde ücretli Dlc verileceği de belirtilmiş üstelik.

Bütün çıkacak eklentiler ücretsiz verilecek diye bir habere rastlamadım. Ücretsiz eklentiler paylaşacağına dair haberler gördüm ki yapıldı. Link varsa teşekkür ederim

2020 Ağustos haberinde ücretli Dlc verileceği de belirtilmiş üstelik.

Oyun kötü çıkınca ilk büyük hikâye eklentisinin ücretsiz verileceği söylenmişti. Bugün ise neredeyse bir oyun parası istiyorlar. Ayrıca sizin bahsettiğiniz "ücretsiz eklentiler" nerede ve ne içeriyor bir tek ben göremiyorum sanırım. Ücretsiz eklenti derken gelen performans ve ufak tefek oyun içi eşyaların bulunduğu güncellemelerden mi bahsediyorsunuz? Zahmet olmuş, performans sorunlarıyla çıkardıkları oyunun sorunlarını düzeltmek için para isteselerdi bir de :D

Oyun kötü çıkınca ilk büyük hikâye eklentisinin ücretsiz verileceği söylenmişti. Bugün ise neredeyse bir oyun parası istiyorlar. Ayrıca sizin bahsettiğiniz "ücretsiz eklentiler" nerede ve ne içeriyor bir tek ben göremiyorum sanırım. Ücretsiz eklenti derken gelen performans ve ufak tefek oyun içi eşyaların bulunduğu güncellemelerden mi bahsediyorsunuz? Zahmet olmuş, performans sorunlarıyla çıkardıkları oyunun sorunlarını düzeltmek için para isteselerdi bir de :D

Tüm Dlc lerin bedava verileceği belirtilmemiş bu haberde. Bedava verilmesi gereken Dlc eksikmiş haklısınız. Ücretsiz eklenti pek çok oyunda sizin ufak tefek eşyalar dediğiniz şeyler oluyor zaten hocam. Ubisoft, Ea, Rockstar gibi firmalar da eklenti derken ya bir iki küçük görev ekler, ya araba, araç ekler ya da kostüm ekler. Fiyatın da pahalı olmadığını düşünüyorum eğer birkaç yerde geçen ortalama 15 saat oynanışa sahipse. Ben bu oyuna aşık birisi değilim ama şuanda gömülecek bir oyun olmaktan çok uzak bence. Görüşünüze saygı duyarım sizde hayal kırıklığı yaratmış olabilir. Ben hikayesinden keyif alarak oynadım.

Geri
Yukarı