D birimiyle masaüstü birleşti

anielx

Yoctopat
Daha fazla  
Yanlışlıkla masaüstüyle D birimini birleştirdim. Sanırım yaptığım bütün işlemler iki yerde de aynı oluyor. Nasıl düzeltebilirim?

Disk birleştirme dediniz şey performans amaçlı yapılan birşey

Sizin demek istediniz şey sistemi d diskine mi kurdunuz ?

Disk birleştirme, bilgisayarımızın içinde parçalanmış, problemli uygulama dosyalarını ve benzeri dosyaları onarmaya yarayan bir Windows onarım işlemidir.

Benim bildiğim bu.

Disk birleştirme dediniz şey performans amaçlı yapılan bir şey

Sizin demek istediniz şey sistemi D diskine mi kurdunuz?

Disk birleştirme, bilgisayarımızın içinde parçalanmış, problemli uygulama dosyalarını ve benzeri dosyaları onarmaya yarayan bir Windows onarım işle midir.

Benim bildiğim bu.

Ben masaüstündeki bir dosyayı D'ye atacaktım. Bir metin görmüştüm ama yanlış okumuşum muhtemelen, dosyaya basacakken direkt masaüstü klasörünü seçmiş oldum. Özelliklerden konumunu D'ye taşıdım ve D ile masaüstü birleşti. C ve D zaten ayrı ama masaüstü klasörünü D'ye attığım için her şey birleşti. Aynı işlemin tersini yaptığımda da hata veriyor. Biraz baktım bu sorunu yaşayan kişiler varmış cevap verilmiş fakat işe yaramıyor ve muhtemelen bir çözümü yok, bu yüzden format atmayı düşünüyorum. Şu an onu ayarlıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-04_015953295.png
    resim_2024-05-04_015953295.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben masaüstündeki bir dosyayı D'ye atacaktım. Bir metin görmüştüm ama yanlış okumuşum muhtemelen, dosyaya basacakken direkt masaüstü klasörünü seçmiş oldum. Özelliklerden konumunu D'ye taşıdım ve D ile masaüstü birleşti. C ve D zaten ayrı ama masaüstü klasörünü D'ye attığım için her şey birleşti. Aynı işlemin tersini yaptığımda da hata veriyor. Biraz baktım bu sorunu yaşayan kişiler varmış cevap verilmiş fakat işe yaramıyor ve muhtemelen bir çözümü yok, bu yüzden format atmayı düşünüyorum. Şu an onu ayarlıyorum.
Bildiğim bir şey değil bende en son c ye değil d ye sistem kurdum kurarken de biçimlendirme yaptım fotoğraf video herşey silindi kabak başıma patladı her yer de bunu nasıl yaparız diye araştırdım evde net de yok acele acele kan ter içinde ama işte bir şey bulamadım babam çalıştı yerdeki uzman ekibe verdi yaptı onlar.

Senin tek çaren herhalde dedin gibi format atmak olacak maalesef.

Bildiğim bir şey değil bende en son C ye değil D ye sistem kurdum kurarken de biçimlendirme yaptım fotoğraf video her şey silindi kabak başıma patladı her yer de bunu nasıl yaparız diye araştırdım evde net de yok acele acele kan ter içinde ama işte bir şey bulamadım babam çalıştı yerdeki uzman ekibe verdi yaptı onlar.

Senin tek çaren herhalde dedin gibi format atmak olacak maalesef.

Anladım, ben de bu sorun için araştırdım bayağı da işe yarar bir şey yok. şansımı deneyip sorayım dedim. öyle götürüp gösterebileceğim bir yer de yok. son çare format atmak ki zaten uzun zamandır yapmam gereken bir şeydi. bir daha da saçma sapan şeyler yapmam artık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı