Giyim Dainese Avro D2 - 5823 TL + KDV (FC-Moto)

Braymm

Kilopat
Daha fazla  
Motosiklet dünyasının en kaliteli markalarından biri, motorcu arkadaşlar iyi bilir.

Şu an Türkiye'de bu ceket en ucuz 11 bin, daha altına satan kimse yok.

Ceket: 5084 TL, kargo ücreti: 747 TL + Avrupa Birliği ülkeleri için KDV halen daha %18 diye biliyorum, yani ürün fiyatı üzerinden 915 TL de vergisi çıkacağını hesaplarsak totalde 6750 TL gibi bir rakama geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum gümrükte 150 euro sınırı var 150 euro anlık 4387,10 TL ediyor yani bu ürünün gümrükten geçmesi için gümrük müşaviri lazım ayriyeten eğer orada çalışan gümrük çalışanı tilt biriyse lisanslı ürün diyip ürünü geri göndermeniz için dilekçe verir ve ürünü hiç alamayadabilirsiniz daha önce yaşadığım için söylüyorum yurt dışından ekipman getirtebilmek için çok sağlam gümrükçü tanıdığınız ve gümrüş müşaviriniz olması gerekiyor.

Dostum gümrükte 150 euro sınırı var 150 euro anlık 4387,10 TL ediyor yani bu ürünün gümrükten geçmesi için gümrük müşaviri lazım ayriyeten eğer orada çalışan gümrük çalışanı tilt biriyse lisanslı ürün diyip ürünü geri göndermeniz için dilekçe verir ve ürünü hiç alamayadabilirsiniz daha önce yaşadığım için söylüyorum yurt dışından ekipman getirtebilmek için çok sağlam gümrükçü tanıdığınız ve gümrüş müşaviriniz olması gerekiyor.
Yok daha neler dostum. Aç FC moto dan sipariş verenlerin yorumlarına bak yada YouTube da tonla video var izle. Avrupa'dan geldiği için 1500€ ya kadar sadece gümrük vergisini ödeyip alıyorsun hatta PTT kapına ürünü getiriyor PTT ye gümrük ödemesini yapıyorsun. Avrupa dışında Amerika yada çin gibi yerlerden gelen ürünlerde vergiler arttı %30 oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı