Dalgalı saçlar için şampuan, krem ve köpük önerisi

ErayDq

Picopat
Daha fazla  
Bu tarz bir saça sahibim ama benim saçım daha sert, kuru ve kalın gözüküyor. Bundan dolayı görseldeki şekli almıyor. Aslında duştan çıktıktan sonra havlu ile hafif kurulayınca aynısı oluyor ama 30 dakika sonra bozuluyor. Duştan çıkıp hafif kuruladıktan sonraki görseldeki saç şeklini nasıl koruyabilirim? Şampuan, krem, köpük önerebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1715700895102.png
    1715700895102.png
    184,9 KB · Görüntüleme: 28
1715702441927.png
Benim saçlar bu elemanin saclara cok benziyor, krem olarak pantene bukle belirgenleştirici kullanıyorum herhalde gün içinde en fazla şeklini korumasını sağlayan bu oluyor.
Şampuanım evde ne varsa, hacı şakir sabuna kaldığım bile oluyor bazen.

Kabardığı için şekil veremiyorsan saçlarını kurularken havluyla saçlarını karıştırma, daha düz tshirt tarzı bir şeyle şekil vermek istediğin yöne doğru elinle sıkarak şekil ver, suyunu al nemli kalsın. Mümkün olduğu kadar saç kurutma makinesi kullanma kendi kendine kurusun.
Krem kullandıktan sonra kremin etkisi gitmeye başlıyor onu da önlemek istersen saç spreyi alabilirsin.
Köpük alma kısa saçlarda jöle gibi katı yapmaktan başka bir şeye yaramıyor.

Benim saçlar bu elemanin saclara cok benziyor, krem olarak pantene bukle belirgenleştirici kullanıyorum herhalde gün içinde en fazla şeklini korumasını sağlayan bu oluyor.
Şampuanım evde ne varsa, hacı şakir sabuna kaldığım bile oluyor bazen.

Kabardığı için şekil veremiyorsan saçlarını kurularken havluyla saçlarını karıştırma, daha düz tshirt tarzı bir şeyle şekil vermek istediğin yöne doğru elinle sıkarak şekil ver, suyunu al nemli kalsın. Mümkün olduğu kadar saç kurutma makinesi kullanma kendi kendine kurusun.
Krem kullandıktan sonra kremin etkisi gitmeye başlıyor onu da önlemek istersen saç spreyi alabilirsin.
Köpük alma kısa saçlarda jöle gibi katı yapmaktan başka bir şeye yaramıyor.
Saç spreyi sen kullanıyor musun, hangisini alayım? Bi de evde zaten pantene bukle belirgenliştiricisi var ama hiç kullanmamıştım. Duştan çıkıp saçı kuruladıktan sonra mı kullanmam gerekiyor?

Saç spreyi sen kullanıyor musun, hangisini alayım? Bir de evde zaten pantene bukle belirgenliştiricisi var ama hiç kullanmamıştım. Duştan çıkıp saçı kuruladıktan sonra mı kullanmam gerekiyor?

Kışın çok rüzgar olduğunda kullanıyordum taft powerfull age, saçım bozulmasın diye. Kremide saçlarının suyunu iyice aldıktan sonra elinle saçlarına yedirtmen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı