Dark Souls Remastered alınır mı?

schleiz

Centipat
Ekran kartı
rtx 3060
İşlemci
i5 12500
Dark Souls Remastered almayı düşünüyorum. Öncelikle Elden Ring oynadım ve 2. olarak da Dark Souls Remastered almayı düşünüyorum. Şu an Steam'de 405 TL alınır mı sizce?

Dark souls 1 özellikle souls oyunları içerisinde bence en zoru. Hem mekanik hem oynanış olarak bunu hissedebilirsiniz. Özellikle Elden Ring'den geçiş yapacağınız için zıplama, eğilme vs gibi hareketlerin olmaması en başta epey zorlayıcı gelebilir. Buna ek olarak oyun haritasında gideceğiniz yeri bulmak ve düşmanların zorluğu da düşünülünce canınız biraz sıkılabilir. Fakat kişisel fikrim olarak benim için en özel Dark Souls olduğunu söyleyebilirim. Eğer tüm bu zorluklara göğüs gerecekseniz, gerçekten yeteneklerinizi zorlayacak bir oyun istiyorsanız ve muhteşem bir dünyayı keşfetmek dikkatinizi çekiyorsa kesinlikle satın alın derim.

Dark Souls 1 çok zor değil. Özellikle gerekli yerlere zamanında gittiğinizde, bossları sırayla takip ettiğinizde çok basit oluyor. Sadece DLC bossları zordu.

Şurada boss sırası var. Bunu takip ederseniz hiç zorlanmazsınız oyunda.

Kısacası insanlar hiç bilmeden daldığı için çok zor geliyor oyun. Yoksa bilginiz olduğunuzda o kadar zor değil.

Geri
Yukarı