DarkComet Rat kullanılan bilgisayara zarar veriyor mu?

GoudNanonim

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
DarkComet Zarar verir mi?
Kısaca: Diyelim hack yapmak için DarkComet Rat indirdiniz (Yapanlara soruyorum.), DarkComet Rat bilgisayaranızı yavaşlatıyor mu?
Hileyi yiyen kişinin bilgisayarına değil, yapan kişinin bilgisayarını yavaşlatıyor mu veya zarar veriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark comet rat'ın orjinal web sitesinden indirme kapalı diye biliyorum yani o indirdiğiniz dark comet ratlar büyük ihtimalle orjinal programın virüslü bir sürümü gibi bir şeydir böyle programlar yerine kali linux işletim sistemi ile trojan yapmak daha iyidir.

arkdaşlar, öncelikle darkcomet virüs yollamak için değil, uzaktan bilgisayar yönetimi için kullanılıyor. ben ne olur ne olmaz diye sanal makineden kullanıyorum. bir sakıncası yok. ama siz de benim gibi paranoyaksanız siz de sanal makinede kurun.

O değil. O hileyi yiyen kişide oluyor. Ben hileyi yapan kişiyim.
☄️

Yaptığınız iş kanunen suç bilişim suçlarına göre büyük cezalara çarptırılabilirsiniz bu hile değil bu birinin bilgisayarına izinsiz ulaşmak ayrıca bu tür RAT programlarının içine bunun üreticisi de size küçük bir sürpriz sunar.(Şu an bu RAT'in zaten veritabanında olmayan Antivirüs yok.

Sen bilirsin. Bizimkisi sadece uyarı.

Hocam yaptıkları zaten suç.
Arkadaşlar, öncelikle darkcomet virüs yollamak için değil, uzaktan bilgisayar yönetimi için kullanılıyor. Ben ne olur ne olmaz diye sanal makineden kullanıyorum. Bir sakıncası yok. Ama siz de benim gibi paranoyaksanız siz de sanal makinede kurun.

TeamViewer gibi programlar gereksiz en iyisi güvensiz RAT yazılımları.(bilgisayarcılar bile daha iyi çözümler sunardı.)

Son düzenleme:
Tabiiki de hayır(!) 😀
1681727258922.png

Geri
Yukarı