Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
150TL
Selam sosyal, HyperX dart Wireless fareme uygun skates bulamadığım için Logitech G PRO X superlight skatezi taktım.
Sizde buna benzer bir uygulama ile farelerinize daha büyük skatezler takabilirsiniz.
Öncelikle rtings sitesinde 3D boyutlandırma ile GPX ve Dart'ın boyutlarını ölçtüm, boyutları uygundu.

Gereken malzemeler:
PTFE skatez (PTFE olması önemli, siyah skatezler çok performanslı değiller. Cam'da tercih edebilirsiniz.)
100 ile 300 arası zımpara ve 800 üstü zımpara. Ben sadece 140-220 kullandım ama 800 ve üstü olursa çok hoş duruyor.

Eski skatezleri söktükten sonra benim farem 113gr. Olduğu için ben yaklaşık 10-12 gramlık QI kiti, RGB halkasını söktüm.
PCB'yi dışarıya çıkardıktan sonra kasayı tekrardan topladım ve altını bir camın üstünde zımpara kağıdı ile zımparalamaya başladım.
Kesinlilikle cam benzeri bir yüzeyde kağıdı kullanın, cam evde bulabileceğiniz en düz plaka.
Zımparadan sonra altını bol bol temizleyin ve yeni takacağınız skatezin paketinde gelen alköllü mendili en son temizlikte kullanın.
Olay bu kadar basti, benim faremi alalı yaklaşık 4 ay oldu ve 4 ayda skatezleri eridi bitti yok oldu.
Şurayada fotoğrafları ekliyorum umarım bunu okuyan herkesin işine yaramıştır, bırakın TR'yi dünyada üretilmeyen skatezler varken bu ilaç gibi geldi.

WhatsApp Image 2022-12-10 at 17.44.28.jpeg

WhatsApp Image 2022-12-10 at 17.44.26.jpeg

Bu arada dart Wireless 800mAh batarya ile geliyor, sitede 500mAh yazıyor.

WhatsApp Image 2022-12-10 at 17.44.29 (2).jpeg
Başka benzer bir uygulama:
finalmouse to gpx ptfe skates.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel bir uygulama olmuş hocam, elinize sağlık. Ayrıca verdiğiniz ek bilgiler için de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı