Dava mesajı geldi

Furkan35kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xpg 16 gb ram
R3 3300x
Longline sata 500gb ssd
Zoko 600w 80+
Asus rog strix 2060
Asus tuf b450m pro
Asus kasa
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar internetten ESC numaralarına bakıyordum. Direkt numaralara tıklayıp. Hazır cevaplara basıyordum. Numaraya ne mesajı yazdığımı bilmiyorum. Silmiştim çoğu mesajlaşmaları. Bir şey söyleyin bundan bir şey çıkar mı?

YASAL UYARI

Sayın Sanık;

Manolya Masaj & Spa salonu ile iletişime geçip Sözlü ve Yazılı taciz içerikli Konuşmalar yapmış olduğunuz için. Hakkınızda Ajans mağduriyetinden Alt limit 48.000 TL Tazminat davası açılacaktır. Uzlaşma ve Dosyanızın akıbeti için gün içerisinde dönüş sağlayınız.

Not: Uzlaşma bedeli 5000 TL

AV. Murat CE'li̇k

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum devlet sana dava mesajında açıklama belirtmez, sadece yer belirtir. Belli ki bunlar dolandırıcı ve senin paranı dolandırmak istiyorlar. Sakın kimseye para vs gönderme. Devlet böyle bir mesaj asla göndermez.
Devlet göndermemiş mesajı zaten

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240513_133811_Messages.jpg
    Screenshot_20240513_133811_Messages.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 201
Devlet değil avukatların başkanı gönderse boştur. Böyle bir şey gerçek değil. Uzlaşma gibi şeyler mesajla olmaz arar. Kardeşim sen sakın inanma dolandırmak için her şeyi yapıyor kansızlar.

Zaten dolandırıcı.
Murat Çelik adlı avukatın görev yerine baktım farklı.
Bu spa salonu farklı.
Hadi uzaktan avukatlık vs. vs.
Alt limit 48k olan bir davada uzlaşma bedeli 5K ne?

Bekle bakacağım.

Devlet değil Avukatların başkanı gönderse boştur. Böyle bir şey gerçek değil. Uzlaşma gibi şeyler mesajla olmaz arar. Kardeşim sen sakın inanma dolandırmak için her şeyi yapıyor kansızlar.
Abi valla çok korkuyorum. Ciddi misiniz?

Hocam bu şekil dava durumalrında evinize ihtar gelmesi gerekiyor sanırsam. Ek olarak üstünüzde açık davalarınıza bakabilirsiniz üyaptan.

Geri
Yukarı