Davranış Bozukluğu

KırAtlıLiberal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşlar bende son günlerde daha sık olan bir durum var, 1 ay önce psikologa gittim mentalik bozukluk sorunumun olduğunu söylediler ve Rixper verdiler. Neyse örneklerine geçelim mesela olası olmayan yerlerde gülesim geliyor, ani çoşmalar geliyor, bazen sevinçten duvara yumruk saydırıyorum, durduk yere sinirim bozuluyor duvara, dolaba tekme tokat atıyorum, geçmişteki olaylara sinirleniyorum bazen koşuyorum, tek kaldığımda kendi kendimle konuşuyorum okuldayken aşırı aksiyon arıyordum. Mesela okulun böyle ağır, çukur izleyen, kendini bir kaka sananların yanında ıslık çalıyordum bunların yanından yürüyordum hatta kavga çıktı, yani bizim sınıfın önüne gelenleri tartaklıyordum ve gayet de mutluydum ama normal olmadığımı düşünüyorum. Doktorun verdiği ilaç da bir işe yaramadı.

Uyarı: Eğer sağlık sorununuz varsa doktorunuza görünün. İnternette yazan ilaçlar veya tavsiyeler size uygun olmayabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç yaşındasın bilmiyorum ama bu tür şeyler çok küçük yaşlardan itibaren başlar. Kendini kontrol etmeyi öğren derim bu saatten sonra. Akıl sahibi ol. Milleti dövünce elime ne geçecek de. Ya da böyle devam et. Sağlam bir dayak yediğinde veya ceza yediğinde aklın başına gelir.

Jira hocam ben genelde kavga etmem ama üzerime yürüyen birisi olursa o kişi dövebilsem veya dövemesem yinede dalıyorum çünkü o an aklımdan "dünyaya 1 kere geldin daha da gelmeyeceksin buradan ya dayak yiyerek ayrıl ya da onu döverek" diye geçiyor biliyorum saçma sapan bir düşünce olduğunu ama yapacak birşey yok :D.

Kendini savunmak baska. Sana karısmayan, kendi halinde olan insanlarla kavga cıkarmak icin diklik yapmak baska. En uyuz oldugum tiplerdir.
Bu niteliği özellikle kürtlerde ve suriyelilerde görüyorum herkese laf atıp sataşıyorlar. Irkçılık falan yapmıyorum kimse yanlış anlamasın kürtlerin iyileride var.

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama bu tür şeyler çok küçük yaşlardan itibaren başlar. Kendini kontrol etmeyi öğren derim bu saatten sonra. Akıl sahibi ol. Milleti dövünce elime ne geçecek de. Ya da böyle devam et. Sağlam bir dayak yediğinde veya ceza yediğinde aklın başına gelir.
14 yaşındayım çok yumruk tekme yedim, cezada aldım bir fayda etmedi bence büyüyünce geçer. Yav zevk alıyorum böyle vurmaktan ne biliyim? Rahatlama hissi veriyor.

14 yaşındayım çok yumruk tekme yedim, cezada aldım bir fayda etmedi bence büyüyünce geçer. Yav zevk alıyorum böyle vurmaktan ne biliyim? Rahatlama hissi veriyor.
En nefret ettigim tiplerdensin, umarim kendini gercekten kontrol etmeyi ogrenirsin. Ogrenemezsen buyuk ihtimalle belali birisine denk geldigin zaman tahtali koye dogru tek yon tren bileti kazanirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı