Sürprizbozan Days Gone Boozer'a neler oluyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
1.Konu başlığı sürprizbozan.
2. Boozer'a ne oluyor diye sorarken ne cevap bekliyordun ki? Adama ne olduğunu söylemişler işte. Üstüne üstlük başlıkta sürprizbozan olmasına rağmen arkadaşlar satıriçi sürprizbozan kullanmışlar. Normalde sürprizbozan etiketli başlıklarda yazı yazarken sürprizbozan kullanılmasına gerek yok. Farklı bir konudan bahsedilmeyeceği süre. Arkadaşlarda Boozer'a ne oluyor açıklamış işte.

1.konu başlığı sürprizbozan.
2. Boozer'a ne oluyor diye sorarken ne cevap bekliyordun ki? Adama ne olduğunu söylemişler işte. Üstüne üstlük başlıkta sürprizbozan olmasına rağmen arkadaşlar satır içi sürprizbozan kullanmışlar. Normalde sürprizbozan etiketli başlıklarda yazı yazarken sürprizbozan kullanılmasına gerek yok. Farklı bir konudan bahsedilmeyeceği süre. Arkadaşlarda Boozer'a ne oluyor açıklamış işte.

Reis onu mod halletti sanırsam ilk bir arkadaş cidden spoiler verdi arkasına bende dedim her şeyi yazmış bare elini de kesiyorlar dedim yani zaten konu spoiler ne bekliyor ki cevap olarak :D

@Kaan Öner @NotAKnightAnymore @Cuteaa
1674595655383.png

Bunu bekliyordum arkadaşlar bunu bekliyordum.

1.Konu başlığı sürprizbozan.
2. Boozer'a ne oluyor diye sorarken ne cevap bekliyordun ki? Adama ne olduğunu söylemişler işte. Üstüne üstlük başlıkta sürprizbozan olmasına rağmen arkadaşlar satıriçi sürprizbozan kullanmışlar. Normalde sürprizbozan etiketli başlıklarda yazı yazarken sürprizbozan kullanılmasına gerek yok. Farklı bir konudan bahsedilmeyeceği süre. Arkadaşlarda Boozer'a ne oluyor açıklamış işte.
Sürprizbozan diye ben yapmadım. Moderatör arkadaşlar yapmış ben boozer niye deli deli hareketler yapıyor oyun mu bozuldu diye sordum.

Sürprizbozan diye ben yapmadım. Moderatör arkadaşlar yapmış ben boozer niye deli deli hareketler yapıyor oyun mu bozuldu diye sordum.
Konu ilk açıldığında sürprizbozan olmayabilir fakat bu hâla arkadaşların satıriçi sürprizbozan kullanarak yazdığı gerçeğini değiştirmiyor. Onların yazdığı yazıya tıklayıp spoileri yemekte sizin sorumluluğunuzdaydı o noktada.

Geri
Yukarı