Oyun Days Gone ve Horizon Zero Dawn'ın her biri 90TL!

Dostlar bu nays olayı nedir? Yakın zamanda adı geçiyor sürekli. Papara gibi bir sistem mi?
ve
İnceleyiniz.

85TL'ye düşürüyordu eskiden baktı ki site adını iyice duyurdu artık indirim oranını düşürdüler :D Nays ile Steam'den almanızı öneririm 22TL'ye yakın cashback alırsınız üstüne Steam puanı da gelir en azından.
Sonrada diyorlar biz değil yayıncılar o fiyatı belirliyor. :D

:D spider-man remastered'ı birkaç ay önce 200TL'ye aldım ben. O zaman da fiyatı 499TL'ydi şimdi de fiyatı 499TL ama 280TL'den satıyorlar. Ne diyelim.
Discordda bu durumu belirttiğimde yayıncı yapıyormuş bu indirimi dediler bizden kaynaklı değil dediler üstüne başka bir kullanıcıdan hakaret yedim. :D

Bu siteden alacağıma steamdan alırım daha iyi.

Discord'da bu durumu belirttiğimde yayıncı yapıyormuş bu indirimi dediler bizden kaynaklı değil dediler üstüne başka bir kullanıcıdan hakaret yedim. :D

Bu siteden alacağıma Steam'den alırım daha iyi.

Zaten almaya gerek olacak bir durum kalmadı artık ETail'den eskiden indirimleri iyiydi, şimdi Nays ile al daha karlısın. Örnek olarak 334TL Miles Morales'i Steam'den Nays ile alsan 66, 80TL cashback alıp üstüne Steam puanı da alıyorsun. Bu fiyata da ETail'den daha ucuz ve daha kârlı. Bu forumla adını duyurdular şimdi de tüketiciye yaptığı indirim oranını düşürdüler. Fırsatçılık bu başka bir şey değil.

ve
İnceleyiniz.
Bunun reel kart versiyonu var mı ben kaydoldum işlemlerin hepsini bitirdim ama mobil uygulamada reel kart başvurusunu bulamadım. Sadece sanal kart olarak mı kullanıyoruz bilgilendirebilir misin?

Geri
Yukarı