Oyun Dead Cells %40 indirimle Steam'de 108 TL!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Dead Cells yüzde 40 indirimle Steam'de 180 TL'den 108 TL'ye düştü.

Ayrıca oyun Epic Games'te hala 40 TL'den satılıyor.

Dead Cells yüzde 40 indirimle Steam'de 180 TL'den 108 TL'ye düştü.

Ayrıca oyun Epic Games'te hala 40 TL'den satılıyor.

24TL indirimli görüyorduk. Buna indirim demeye bin şahit ister. Çok güzel bir Rouge-Like oyun ama o fiyata alınmaz maalesef. 40tl edecek bir oyun ama 108 tl...

24TL indirimli görüyorduk. Buna indirim demeye bin şahit ister. Çok güzel bir Rouge-Like oyun ama o fiyata alınmaz maalesef. 40tl edecek bir oyun ama 108 tl...
Dediğiniz doğru ancak firma öyle bakmıyor koyuyor o fiyata da o indirime de. Hatta yüzde 40 indirim bile çok onlara çok fazla indirime giren bir oyun değil.

50 küsur liraya hala Steam üzerinde Full DLC'li halini alabilirsiniz. İlk zam yediğin de almıştım ben. Ana oyunun fiyatını yükseltmişler ama bu paketin fiyatı hala aynı. Ana oyun ve 3 DLC'i kapsıyor.

Dediğiniz doğru ancak firma öyle bakmıyor koyuyor o fiyata da o indirime de. Hatta yüzde 40 indirim bile çok onlara çok fazla indirime giren bir oyun değil.
Ben alıcılar için yorum yaptım hocam. Dediğinizi biliyorum, fakat alan kişi 108 tl vermeden önce 100 saati olan birinden duysun istedim. Epic Games'ten almak daha mantıklı yani ya da full DLC halini.

Yeni konular

Geri
Yukarı