Oyun Dead Cells: Return to Castlevania Etail'de 80TL

DLC daha çıkmadığı için kimse değer mi sorusuna cevap veremez diye düşünüyorum. Yine de yanlış hatırlamıyorsam @MisakiTaro ve @pixeliko hocalarım bu DLC ile ilgileniyordu. Belki onlar cevap verebilir.
Cevap yazmıştım ama internetin kötülüğünden gitmemiş.

Dead Cells kadar dolu DLC'yi bu kadar ucuza satan firma azdır. Şu zamana bu içerik kalitesinde sadece Cuphead Delicious Last Course çıktı. Ondan almaktan şüpheniz olmasın. Eve gidince alacağım yüksek ihtimal.

Şimdilik bir tarih verilmemiş.

Teşekkürler. Steam üzerinde de bu fiyata çıkacaksa ve bir indirim olmayacaksa buradan almak mantıklı. Ama Steam'de hala çıkış tarihi ve fiyat bilgilerinin olmamasını anlayamıyorum. Epic'te 79 lira fiyatla çoktan ön siparişe açıldı ve çıkış tarihi de 6 Mart olarak görünüyor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam 50-60 liraya iniyordu ön siparişte. Umarım Steam'de de benzer şekilde ön siparişe açılır.

Değer mi, değmez mi diye düşünen arkadaşlar şu konulara bakıp karar verebilirsiniz. Castlevania ve Dead Cells aşığı olan ben, 200 lira olsa da alacağım ama sizler için yorumda bulunamayacağım maalesef fiyat çok yüksek... Muhtemelen aşırı dolu içerikli mükkemmel bir DLC olacak, güzelliğinden şüpheniz olmasın ama Epic'de indirimle 60 liraya satılıyordu, Steam'de daha ön siparişe açılmamış olmasına rağmen nasıl eklemişler eTail'de anlamadım.

Bu arada oyunu önceden DLC’leriyle birlikte almış olanlar varsa eTail’den değil Steam’den almanız daha mantıklı olacaktır. Road to the Sea Bundle %20 indirimli, DLC çıkınca o paketten indirmli alınca oluyor 90 lira. Sonra Papara’dan %10 desen 80 lira aynı para. Nays varsa %20’den daha bile ucuza kapatırsınız gibisinden taktikleri de vereyim :D.

Son düzenleme:
Steam'de dahadamı pahalıya satılacak bir de? Dead Cells'i çok seviyorum ve DLC'nin içeriklerinin yeterli olacağını biliyorum ama bir DLC'ye bu kadar para vermekte istemiyorum.

Steam'de dahadamı pahalıya satılacak bir de? Dead Cells'i çok seviyorum ve DLC'nin içeriklerinin yeterli olacağını biliyorum ama bir DLC'ye bu kadar para vermekte istemiyorum.
En kötü ihtimalle 105 lira olacağına şüpheniz olmasın bence. Kaldı ki bu bile Dead Cells’in bir DLC’si için çok pahalı olsa da, ben hala 72 liradan çıkacağını düşünüyor ve inanıyorum. Sebebi ise Steam’deki mevcut zamlı fiyattan satılan DLC’lerin fiyatları 5 dolar ve 36 lira. Castlevania DLC’si hem daha kapsamlı olacağından hem de Castlevania markası lisanlı olduğundan 10 dolar ve bu da 72 liraya denk geliyor tam olarak. Yani kısaca önümüzde iki seçenek var:

1) eTail DLC’yi Steam’dekinden daha yüksek bir fiyata satıyor ve Steam’de 72 lira olacak.

2) eTail’in girdiği fiyat Steam ile aynı ve DLC 105 lira olacak. Üstüne ana oyun ve diğer DLC’lere de zam gelip fiyatı artabilir.

Geri
Yukarı