DeepCool LS720 vs LS720 SE vs LS720s Zero Dark vs LT720

Sıvı soğutma ile beraber gelen termal macunu kullanıyorum. Soğutmayı alırken Arctic MX-6 ile kullanmayı düşündüğümden termal macun da almıştım ancak kullanmama gerek kalmayacak bir performans veriyor kendi üzerinde sürülü gelen termal macun. Denediğim oyunlar Diablo 4, FC 24, Elden Ring, RDR2, Cyberpunk ve Sea of Thieves. En yüksek sıcaklık değerlerini de Diablo 4 ve Sea of Thieves'de gördüm.

Yine de belirtmekte fayda var, kullandığınız kasa ve fanları da sistemin sıcaklığına doğrudan etki edebilir, olumlu veya olumsuz olarak aynı sıcaklık değerlerini alamayabilirsiniz. Şu anda kullanmış olduğum kasa Phanteks Eclipse G500a ve kasanın ön panelinde 3 adet Arctic P12 PWM pst fan kullanıyorum. Sıvı soğutmanın radyatöründe beraberinde gelen FK120 fanlar bulunuyor.

Aldığınız sıcaklık değerleri son derece enteresan ama çok güzel umarım aynı değerleri yakalayabilirim ben macun olarak Kryonaut Extreme tercih edeceğim onunda farkının olacağını düşünüyorum.

Hocam LT720 mi aldınız? Ben de ikilemde kaldım. LT720 de kullanılan fan LS720 de kullanılandan daha iyiymiş. Ama testlerde 1-2 derece daha iyi çıkıyor lt720.bu modelleri kullanan arkadaşlara sormak isterim. 7800x3D işlemci ile F/P olarak en iyisi hangisi. Genelde LS720 önerilmiş hep. Bir de LS720 SE modeli var ama fazladan desteklediği işlemci soketi dışında bir fark göremedim. Kısaca kronik arızası olmayan, güncel ve daha az sesli çalışan model hangisi oluyor tam olarak.
@Ulfric StormClocK.

Hocam LT720 mi aldınız? Ben de ikilemde kaldım. LT720 de kullanılan fan LS720 de kullanılandan daha iyiymiş. Ama testlerde 1-2 derece daha iyi çıkıyor lt720.bu modelleri kullanan arkadaşlara sormak isterim. 7800x3D işlemci ile F/P olarak en iyisi hangisi. Genelde LS720 önerilmiş hep. Bir de LS720 SE modeli var ama fazladan desteklediği işlemci soketi dışında bir fark göremedim. Kısaca kronik arızası olmayan, güncel ve daha az sesli çalışan model hangisi oluyor tam olarak.
@Ulfric StormClocK.

Hocam yeni gördüm kusura bakma bütçemi biraz daha arttırıp tercihimi Arctic Liquid Freezer II – 360 ARGB'den yana kullandım daha sistemi toplayamadığım için onu da kullanma fırsatı bulamadım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı