DeepCool Mystique 360 LCD sıvı soğutucu alınır mı?

emeraldghost

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
Corsair 2x16 6000mhz
Ekran kartı
MSI RTX 4070 SUPER GAMING X SLIM
Anakart
MSI B650 GAMING PLUS WIFI
İşlemci
Ryzen 7 7800x3d

Sizce alınır mı? Diğer ldc ekranlı sıvısoğutuculara göre fiyatı ucuz. 5500 TL.

Fiyat performans olarak en iyi LCD ekranlı sıvı soğutma net şekilde bu. 150 Euro'yu geçtiği için gümrükte takılabilir ama bilginiz olsun.

Amazon'da +905 TL ithalat ücreti depozitosu alıyor. Gümrük vergisi vs vermiş olmuyor muyuz öyle.
Normal şartlarda 150 Euro üstü ekstra vergilendirme çıkıyor ama bunda nasıl olur bilemedim.

Bu durum biraz da gümrük memuruna kalıyor. İsterse sorunsuz geçirebilir.

Ürünü 1 Mayıs 2024'te satın aldım. Ürün Avrupa'dan gönderiliyor ve dün İstanbul'a inmiş. Şu an gümrükte kontrol aşamasında. Bildiğim ve Amazon'dan da teyit ettiğim kadarıyla ithalat ücretleri 150 Euro limitinden sayılmıyor. Yani ürün 4599 TL üzerinden hesaplanıyor. Euro 34.6 TL ama 33 TL'den bile alsak 140 Euro civarı ediyor ve limitin altında kalıyor.

Ürünü 1 Mayıs 2024'te satın aldım. Ürün Avrupa'dan gönderiliyor ve dün İstanbul'a inmiş. Şu an gümrükte kontrol aşamasında. Bildiğim ve Amazon'dan da teyit ettiğim kadarıyla ithalat ücretleri 150 Euro limitinden sayılmıyor. Yani ürün 4599 TL üzerinden hesaplanıyor. Euro 34.6 TL ama 33 TL'den bile alsak 140 Euro civarı ediyor ve limitin altında kalıyor.
O zaman hayırlı olsun hocam.

Ürünü 1 Mayıs 2024'te satın aldım. Ürün Avrupa'dan gönderiliyor ve dün İstanbul'a inmiş. Şu an gümrükte kontrol aşamasında. Bildiğim ve Amazon'dan da teyit ettiğim kadarıyla ithalat ücretleri 150 euro limitinden sayılmıyor. Yani ürün 4599 TL üzerinden hesaplanıyor. Euro 34.6 TL ama 33 TL'den bile alsak 140 euro civarı ediyor ve limitin altında kalıyor.

Hayırlı olsun hocam. Hangi işlemciyle kullanıcaksın. Eline ulaştığında test sonuçlarını ve deneyimlerini paylaşabilir misin?

Geri
Yukarı