Oyun Değeri bilinmemiş Remake/Remastered olmasını istediğiniz oyun nedir?

Blur güzel oyundu ya, küçüklüğümde orijinal oyun nedir bilmezken bilgisayarcıdan araba yarışı istemiştim, onu DVD'ye çekip vermişti. Öyle oynamıştım. Satıştan kakmasaydı şu an orijinal olarak almayı çok isterdim.
Aslında Blur şuan'da AbandonWare (Terk Edilmiş Yazılım) olduğu için güvenilir olduğunu düşündüğünüz siteden indirebilirsiniz sanırım.

Serinin değil sadece türünün en iyi oyunudur.
İddialı bir söz o zaman gerçekten hak ediyor ama bir sorun var.

Manhunt. ( 1dk ya sen liste verdinde seçin dedin sandım asdyashd. )

Karışıklık olmuş ahahah.

Biliyorum hocam ama korsan kullanmayı sevmiyorum, zaten zamanında oynayıp bitirmiştim.

Evet korsan riskli oluyor ama işte risk almadan hayattan zevk alınmıyor 😀

Evet kesinlikle gelmesi lazım, 3 oyun da başyapıt.

3'e bir tane Remastered gelse çok çok daha iyi olur siz ne düşünüyorsunuz?

Silent Hill 1-2-3, Devil May Cry 3.
Şanslısınız Silent Hill 2'ye Remake geliyor ama 1 ve 3 için herhangi bir bilgi yok maalesef ve ayrıca DMC Üçlemesine Bir Remake Gelmesi çok zor çünkü bu aynı Resident Evil 4 Vakası tabii ona Remake çıktı ama DMC Üçlemesine özellikle 3'e çıkarırlar mı bilinmez.

Öyle çok bilinen değil de neredeyse çok azınlık bir kesimin bildiği ve sizinde oynarken keyif aldığınız veya sevmeye çalıştığınız ama kötü tarafları olduğu için keyif alamadığınız ama birkaç düzeltmeyle başyapıt olabileceğini düşündüğünüz oyun nedir?

Benim olmasını istediğim oyunlar şunlardır;

• Matrix: Path of Neo
  • Scarface: The World Is Yours
  • Blur
  • Spider-Man: Web of Shadows
  • Driver: San Francisco
  • Driv3r
  • Manhunt
  • The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay
  • The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Castlevania serisi.

Şanslısınız Silent Hill 2'ye remake geliyor ama 1 ve 3 için herhangi bir bilgi yok maalesef ve ayrıca DMC üçlemesine bir remake gelmesi çok zor çünkü bu aynı Resident Evil 4 vakası tabii ona remake çıktı ama DMC üçlemesine özellikle 3'e çıkarırlar mı bilinmez.

DMC üçlemesine çıkarmazlar bence ama 3'e belki çıkarırlar ama ona da remake yapmaları düşük bir ihtimal.

Silent Hill 2 Remake'i de umarım batırmazlar çünkü Silent Hill 2 beni çok etkilemişti. İstediğim gibi bir remake çıkar umarım.

Döneminin en iyi oyunlarından biri olan Silent Hill 2'nin oynanışın %50'si düzeltilmeli (yeni endingler, yeni yaratık modellemeleri, seslendirmeler tekrar ve güzel yapılmalı, James'ın duyguları yansıtılmalı) yoksa 2023'te onları düzeltmeden remake çıkarırlarsa batırırlar bu yüzden güzel ve emek verilmiş bir remake lazım.
Bu arada orijinal oyunda ki mektup seslendirmeleri beni çok etkilemişti, çok sevmiştim. Bakalım Remake'de nasıl bir şey yapacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı