Dell 2724D monitörde ölü piksel çıkması durumunda ne yapılır?

nram3

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kargom bugün geldi monitörü kurdum 1 adet piksel fark ettim. Satıcıya yazdım fakat "kullanılmış ürün iadesi alınmıyor" gibi saçma bir cevap aldım. Açmadan nasıl fark edeceksem :D Ne yapmalıyım sizce?
20240427_192238.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, kargom bugün geldi monitörü kurdum 1 adet piksel fark ettim. Satıcıya yazdım fakat "kullanılmış ürün iadesi alınmıyor" gibi saçma bir cevap aldım. Açmadan nasıl fark edeceksem :D ne yapmalıyım sizce? Eki Görüntüle 2180195

Sadece beyazda böyleyse ve sizi sorun etmezse kalabilir sizde. Eğer rahatsızsanız bilgisayarı açmadan nasıl fark edebilirim gibisinden şeyler diyebilirsin. Hakkını savunmlısın.

Aldığınız yer önemli hepsiburada amazon’a beğenmedim deyip iade edebiliyorsunuz. Sinerji ütopya inccehesap veya amazon hepsiburada trendyoldaki farklı satıcılar iade almıyor servisten doa raporu istiyor.

Aldığınız yer önemli hepsiburada amazon’a beğenmedim deyip iade edebiliyorsunuz. Sinerji ütopya inccehesap veya amazon hepsiburada trendyoldaki farklı satıcılar iade almıyor servisten doa raporu istiyor.
hocam monitörü kurdum sorun olur mu ? kutunun da güvenlik bandı kesilmiş ve daha sonra faturayı bantlayarak tutturmuşlar. Müşteri hizmetlerini arayacağım şansımı deneyeyim.

satıcı maalesef ziya paşa teknoloji :(
O zaman hiç rahatsızım demeyin."Monitör elime geldiği gibi ölü piksel testi yaptım.Bir tane ölü piksel çıktı.Aktif oyun oynayan biriyim ölü piksel benim oyun deneyimimi etkileyecektir.Lütfen iade veya değişim sağlayın."Diyebilirsin.

satıcı maalesef ziya paşa teknoloji :(

O zaman iş biraz sıkıntıya girer, ölü piksel gerekçesiyle gönderirseniz servis raporu isterler. Dell büyük ihtimalle değişim için rapor verir ama satıcı ne yapar orası bilinmez. İsterseniz direkt dell türkiye ile iletişime geçip durumu bildirin belki onlar yardımcı olur.

Geri
Yukarı