Dell G16 7630 alınır mı?

@rifat35 Dostum ben aldım ve iade ettim.Çok ısınıyor bu cihaz.Oyunlarda en az 90C larda ki genelde 95-100 arası geziyor.Daha kötüsü sistem boştayken bile 65 70C işlemci sıcaklığı var.Benden söylemesi.Ben asus rog strix aldım.Bu arada 2K ekran bence 16" bilgisayarda gereksiz.

Teşekkürler

@rifat35 Dostum ben aldım ve iade ettim.Çok ısınıyor bu cihaz.Oyunlarda en az 90C larda ki genelde 95-100 arası geziyor.Daha kötüsü sistem boştayken bile 65 70C işlemci sıcaklığı var.Benden söylemesi.Ben asus rog strix aldım.Bu arada 2K ekran bence 16" bilgisayarda gereksiz.
Asus rog strix g16 mı?
Nasıl değerlendiriyorsunuz ve ısınıyor mu

@rifat35 valla ben gayet memnunum.
HWmonitör programı ile oyun oynarken aksiyonlu zamanlarda sıcaklığına bakıyorum keza program çıktığı en yüksek dereceyi de gösteriyor.Asus 95'in üstüne hiç çıkmadı.Dell 100C olmuştu.Şu an dahi baktım 46C işlemci.Dell de en az 65C idi.

Dell ile ciddi vakit geçirdim.Isınma sorunu,maro tuşlarının çalışmaması,tam kontrol sağlatamayan uygulamaları,adaptörün çok büyüklüğü,bilgisayarın çok ağır olması gibi durumlar vardı.Dell markasına sempatim olduğu için almıştım ama memnun kalmadım.

Asus yıllardır alıştığım sorunsuz teknoloji.

Yeni konular

Geri
Yukarı