Dell G2524h vs ViewSonic XG2431

Yusuf Z

Centipat
Daha fazla  
Genel kullanımda hangisi daha iyi? Genellikle FPS oyunları oynuyorum ama XG2431'in ghosting azaltma özelliğini parlaklık düşeceğinden pek kullanacağımı sanmıyorum. Buna göre hangisini almam daha mantıklı?

PureXP modunu Normal'in üstüne çekmediğin sürece parlaklık sorunu yaşamıyorsun. Normal'de kullanınca gayet de güzel gidiyor.
Bence vievsonic

Aynı soruyu @Saint Lucia beye sormak istiyorum. Tekrardan konu açmak istemedim.

ViewSonic.
PureXP modunu kullanmak ya da extrem ayarda kullanmanız gerekmiyor. Bu konuya takılan çok ama monitör zaten düşük tepkime ve iyi bir akıcılığa sahip. OverDrive Fast modu FPS oyunları için fazlasıyla yeterli performans sunuyor.
Dell'de üzmez onu da net belirteyim.

ViewSonic.
PureXP modunu kullanmak ya da extrem ayarda kullanmanız gerekmiyor. Bu konuya takılan çok ama monitör zaten düşük tepkime ve iyi bir akıcılığa sahip. OverDrive Fast modu FPS oyunları için fazlasıyla yeterli performans sunuyor.
Dell'de üzmez onu da net belirteyim.

Siz olsanız hangisini alırsınız hocam? FPS oyunlarını aşırı oynamıyorum. Hikayeli oyunlar da oynuyorum eşimle 27" mi alsam bunlardan birini mi alsam çok kararsızım.

Siz olsanız hangisini alırsınız hocam? FPS oyunlarını aşırı oynamıyorum. Hikayeli oyunlar da oynuyorum eşimle 27" mi alsam bunlardan birini mi alsam çok kararsızım.

FPS oyunları aşırı oynamıyorsan 240 Hz monitör neden bakıyorsunuz?
27 inç monitör daha mantıklı sizin için. Eşinizle oynadığınız için büyük ekranda daha rahat oyun oynarsınız.

FPS oyunları aşırı oynamıyorsan 240 Hz monitör neden bakıyorsunuz?
27 inç monitör daha mantıklı sizin için. Eşinizle oynadığınız için büyük ekranda daha rahat oyun oynarsınız.

Çok çok özür dileyerek geleceğe yönelik 2K tavsiye eder misiniz hocam? Yoksa bunu alıp geçeyim mi çok fark edilmezse çözünürlük farkı. Bütçem maksimum 11 bin lira. Hakkınızı helal edin lütfen.

Son düzenleme:
Çok çok özür dileyerek geleceğe yönelik 2K tavsiye eder misiniz hocam? Yoksa bunu alıp geçeyim mi çok fark edilmezse çözünürlük farkı. Bütçem maksimum 11 bin lira. Hakkınızı helal edin lütfen.

Estağfurullah hocam helal olsun. Dilediğinizi sorabilirsiniz.
Sistemeniz 2K monitörde iyi FPS değerleri sunabilecekse monitör olarak kesin önerim MSI 27" MAG 274QRFW 180Hz 1ms(GtG) HDMI DP Adaptive-Sync HDR400 QHD Rapid IPS Beyaz Pivot Gaming Monitör | ITOPYA budur.
Dediğim gibi R7 2700 ve RX 5700 için 2K'da oyun performansını biraz araştırmanızı da önereceğim. 👍

Geri
Yukarı