Dell G2724D vs Dell G2723H

Velneys

Hectopat
Bu iki monitör arasında kaldım da. Birisi 2K 165 Hz, birisi FHD 280 Hz. Genelde Valorant ve PUBG oynuyorum. 27 inc de 2K ve Full HD arasında çok bir fark olur mu? Hangisini seçmem daha mantıklı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki monitör arasında kaldım da. Birisi 2K 165 Hz, birisi FHD 280 Hz. Genelde Valorant ve PUBG oynuyorum. 27 inc de 2K ve Full HD arasında çok bir fark olur mu? Hangisini seçmem daha mantıklı olur?

Sisteminiz nedir?

Sisteminiz nedir?
Ryzen 5 5600
4060 ti 16 gb
32 gb ram

Hz ile isin yoksa G2724D komple daha iyi bir monitor. Secim yapmalisin.
Dediğim gibi genelde valorant ve pubg oynuyorum.

İkisi farklı kulvarda monitör. Görüntü kalitesi için G2724D, FPS oyunları için G2723H.
Fakat belirteyim G2723H'a o parayı vermezdim.
Neden o para verilmez? Malzeme kalitesimi yoksa başka bir sebebi mi var? FPS oyunları için başka önerebileceğiniz bi monitör varmıdır?

Neden o para verilmez?
Cunku siradan bir monitor. O kadar butcen varsa ve illa teknolojik bir urun istiyorsan Viewsonic XG2431'e yonel. Hareket bulanikliligini engellemeye calisan PureXP teknolojisi cok iyi calisiyor bu monitorde.

Bunun disinda hareket bulanikliligi ile isim yok diyorsan daha ucuza 24G2ZE, VG249QM1A gibi secenekler mevcut.

Neden o para verilmez? Malzeme kalitesimi yoksa başka bir sebebi mi var? FPS oyunları için başka önerebileceğiniz bir monitör var mıdır?

240Hz potasında daha iyileri mevcut çünkü.

240Hz potasında daha iyileri mevcut çünkü.

27" inc arıyorum hocam ya.

Cunku siradan bir monitor. O kadar bütçen varsa ve illa teknolojik bir ürün istiyorsan ViewSonic XG2431'e yonel. Hareket bulanikliligini engellemeye calisan PureXP teknolojisi cok iyi calisiyor bu monitorde.

Bunun disinda hareket bulanikliligi ile isim yok diyorsan daha ucuza 24G2ze, VG249QM1a gibi secenekler mevcut.

27" inc arıyorum.

27" inc arıyorum hocam ya.

27" inc arıyorum.

24,5 inç 62 cm, 27 inç 68 cm. 6cm için ederi olmayan monitöre para vermek istiyorsanız bizim için sorun yok. Sonuçta para sizin cebinizden çıkıyor.
27 inç olarak önerim ise HP'dir.

Yeni konular

Geri
Yukarı