Elektronik Dell Gaming G15 4060 - i7-13650HX Laptop 36.999 TL

madsea25

Decipat
Daha fazla  

Aynı fiyata daha yüksek ram, daha büyük ekran. İşlemciler arasında da öyle çok fark yok. Bu daha iyi bir seçenek olabilir ilgilenen olursa

Düzeltme: ekran kartı 4050 imiş. Yine de ilgilenenler için burada dursun

Aynı fiyata daha yüksek RAM, daha büyük ekran. İşlemciler arasında da öyle çok fark yok. Bu daha iyi bir seçenek olabilir ilgilenen olursa

Düzeltme: Ekran kartı 4050 imiş. Yine de ilgilenenler için burada dursun

Yapmayın hocam Monster ile Dell'i mi karşılaştırıyorsunuz. Ayrıca RAM daha yüksek demişsiniz attığınız sistem DDR4, sadece kapasitesi 32 GB. Hayatta 37 bin lira verilmez attığınız modele. 4050 isteyen arkadaşlar buna bakabilir:

Güçlü işlemci istiyorlarsa:

Yapmayın hocam Monster ile Dell'i mi karşılaştırıyorsunuz. Ayrıca RAM daha yüksek demişsiniz attığınız sistem DDR4, sadece kapasitesi 32 GB. Hayatta 37 bin lira verilmez attığınız modele. 4050 isteyen arkadaşlar buna bakabilir:

Güçlü işlemci istiyorlarsa:

Monster'ın nesi var anlamadım. Yıllardır Monster kullanıyorum. Neredeyse her gün 3D render işlerimle uğraşıyorum, alabildiğine zorluyorum bilgisayarı. Hiçbir sıkıntısını da görmedim. 6ayda bir düzenli bakımını da yaptırıyorum.

Monster'la bu forumdakilerin ne alıp veremediği var çözemedim :D:D

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster'ın nesi var anlamadım. Yıllardır Monster kullanıyorum. Neredeyse her gün 3D render işlerimle uğraşıyorum, alabildiğine zorluyorum bilgisayarı. Hiçbir sıkıntısını da görmedim. 6ayda bir düzenli bakımını da yaptırıyorum.

Monster'la bu forumdakilerin ne alıp veremediği var çözemedim :D:D

Ben de kullandım hocam. Abra modellerinin kasası çok sıkıntılı, Tulpar atsaydınız bir nebze derdim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı