Dell Gaming G15 5530 G155530013u vs Acer Nitro 16 AN16-41

cüneyt emre

Hectopat
Ben Dell olanın yükseltilmişini alıp iade ettim binbir türlü farklı donanımsal/yazılımsal sorun sebepli. Şu an Nitro 16 4070 16gb 512 ssd var, G15 5530'a kıyasla çok daha iyi, temiz, sorunsuz bi cihaz. Bu bütçede laptoplarda bulabileceğin en iyi soğutma sistemine sahip olabilirler. Kimi ürünlerinde menteşe gıcırtısı ya da ışık sızması gibi problemler oluyo, ona dikkat et. Değişimini, iadesini sağlayacak bi satıcıdan aldığına emin ol. İlla Dell alacaksan G16 7630'u tercih ederim 5530'a kıyasla.

Ben Dell olanın yükseltilmişini alıp iade ettim binbir türlü farklı donanımsal/yazılımsal sorun sebepli. Şu an Nitro 16 4070 16 GB 512 SSD var, G15 5530'a kıyasla çok daha iyi, temiz, sorunsuz bir cihaz. Bu bütçede laptoplarda bulabileceğin en iyi soğutma sistemine sahip olabilirler. Kimi ürünlerinde menteşe gıcırtısı ya da ışık sızması gibi problemler oluyor, ona dikkat et. Değişimini, iadesini sağlayacak bir satıcıdan aldığına emin ol. İlla Dell alacaksan G16 7630'u tercih ederim 5530'a kıyasla.

Tamamdır çok teşekkürler. Amazon'da aynı fiyata buldum sanırım oradan alacağım. Amazon bildiğim kadarıyla her şeyin iadesini veya değişimini sorunsuz gerçekleştiriyor.

Tamamdır çok teşekkürler. Amazon'da aynı fiyata buldum sanırım oradan alacağım. Amazon bildiğim kadarıyla her şeyin iadesini veya değişimini sorunsuz gerçekleştiriyor.
Amazon sağlayıcı olarak fazlasıyla yardımcı olur muhtemelen ama direkt satıcı olan teknoloji mağazasının da namını aratın derim. Örneğin Arcadia Bilişim isimli firmadan alışveriş yapmanızı asla önermem

Yeni konular

Geri
Yukarı