Dell Inspiron N5010'ya 2016 LTSB nasıl kurulur?

N5110 için de desteklenmiyor diyor ama sürücüleri kendi algılayıp kuruyor 2016 LTSB. Eğer algılamazsa da sitesindekiler çalışıyor olmalı.

Ek bir dosya indirmene gerek olmaz kolay kolay. Sürücüleri kendi algılar. Sistem biraz kendine geldikten sonra tam yerini hatırlamasam da dil ayarlarından Türkçe dil paketi indirilip kurulabiliyor.

O zaman sürücüleri kendi sitesinden indirip kuruyorum, internete bağlanabilirsem ayarlardan dil paketini de indiriyorum başka bir şeye gerek kalmıyor (y) bu kadarsa teşekkürler :D

O zaman sürücüleri kendi sitesinden indirip kuruyorum, internete bağlanabilirsem ayarlardan dil paketini de indiriyorum başka bir şeye gerek kalmıyor (y) bu kadarsa teşekkürler :D
Sürücüyü W10 kendi kurar. Lazım olursa formattan sonra tekrar bakarsın.
Hangi ses çipini kullanıyor bilmiyorum ama lazım olursa bu iyidir.

N5110 için de desteklenmiyor diyor ama sürücüleri kendi algılayıp kuruyor 2016 LTSB. Eğer algılamazsa da sitesindekiler çalışıyor olmalı.

Sürücüyü Windows 10 kendi kurar. Lazım olursa formattan sonra tekrar bakarsın.
Hangi ses çipini kullanıyor bilmiyorum ama lazım olursa bu iyidir.

Kendi sitesindeki Ethernet ve Wi-Fi sürücülerinin hiçbirini kabul etmedi. Diğer sürücüleri yükledim onlardan yana sıkıntı yok sanırım fakat internete bağlayamıyorum. Nereden bulabilirim bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi sitesindeki Ethernet ve Wi-Fi sürücülerinin hiçbirini kabul etmedi. Diğer sürücüleri yükledim onlardan yana sıkıntı yok sanırım fakat internete bağlayamıyorum. Nereden bulabilirim bilginiz var mı?

3. parti siteler var ama güvenilirliklerini bilmiyorum. Dolayısıyla tam olarak öneri yapamam ama en son çare onları deneyebilirsiniz.

Hocam 2016 Ltsb görmedi mi sürücüleri? O zaman aygıt yöneticisinden donanım kimliği paylaşman lazım bu siteye.

Hocam 2016 Ltsb görmedi mi sürücüleri? O zaman aygıt yöneticisinden donanım kimliği paylaşman lazım bu siteye.
tabii buyrun
ve birde aygıt yöneticisinde PCI Simple Communications Controller ünlem işareti gösteriyor

Dosya Ekleri

• 8be9c1b9-df01-4701-9cc9-8e8b601bd187.jpg
    8be9c1b9-df01-4701-9cc9-8e8b601bd187.jpg
    316,4 KB · Görüntüleme: 3
Kopyala yapıştır yaparsan daha rahat bulunur. Bu klavye gibi görünüyor harici bir klavye mi? Ethernet ve wifi algılandı mı?
hocam kopyala yapıştır yapamadım laptopta internet yok çünkü , harici bir klavye takılı ve çalışıyor belki dediğiniz gibi ondan olabilir. wifi ve ethernet çalışmıyor ayarlardan wifi yi açmaya çalışınca da kendisi hemen kapanıyor , ethernet kablosu da takılı fakat o da bir işe yaramıyor

Dosya Ekleri

• 2cd3c8c3-aa88-49ff-8e82-3f5bd435a52c.jpg
    2cd3c8c3-aa88-49ff-8e82-3f5bd435a52c.jpg
    138,5 KB · Görüntüleme: 4
hocam kopyala yapıştır yapamadım laptopta internet yok çünkü , harici bir klavye takılı ve çalışıyor belki dediğiniz gibi ondan olabilir. wifi ve ethernet çalışmıyor ayarlardan wifi yi açmaya çalışınca da kendisi hemen kapanıyor , ethernet kablosu da takılı fakat o da bir işe yaramıyor
Network adaptors kısmı sağlam duruyor, içini büyütüp kontrol eder misin? Orda sorun yoksa internetin çalışması lazım. Başka bir yol bilmiyorum.

Geri
Yukarı