Delux M800 Pro alınır mı?

Lgoyü

Centipat
Daha fazla  

Ön siparişte duruyor şu an alsam iyi olur mu? Kronik sorunu falan çıkar mı? Bir de ön sipariş sıkıntı çıkarır mı?

Gençler bu m800 pro mouse mu yoksa üstüne koyup alttaki linktekini almak daha iyi olur?
Legion m600s mouse dan geçeceğim.
Fiyat farkına değer mi?

Gençler bu m800 pro mouse mu yoksa üstüne koyup alttaki linktekini almak daha iyi olur?
Legion m600s mouse dan geçeceğim.
Fiyat farkına değer mi?
Yok değmez hocam da düz m3 bence m800 pro'dan daha iyi eğer şekil olarak m800 istemiyorsanız. m800 pro ağır bir tık 68 gramla ve m3 gerçekten ucuz fiyatıyla beğeni toplamışken m800 hakkında ehh yorumlar var biraz. Bu fiyatlara çıkmışken 2. el deathadder v3 pro alınır ya da v2 pro falan bakılır, ya da el küçükse direkt atlantis mini. m3 ve m800 40-50 dolarlık fareler normalde, yani ucuzlar bayağı dediğim farelere kıyasla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de m800 ultra çıkacak işte bu fare gerçekten alınır ancak fiyatı kim bilir ne olur, viper klonu olarak çıkmışken 2400 lira olursa 150 dolarlık v2 pro'yu TR fiyatıyla gene alır geçerim çünkü razer>Çin OEM fareler...

Yok değmez hocam da düz M3 bence M800 Pro'dan daha iyi eğer şekil olarak M800 istemiyorsanız. M800 Pro ağır bir tık 68 gramla ve M3 gerçekten ucuz fiyatıyla beğeni toplamışken M800 hakkında ehh yorumlar var biraz. Bu fiyatlara çıkmışken 2. el DeathAdder V3 Pro alınır ya da V2 Pro falan bakılır, ya da el küçükse direkt Atlantis mini. M3 ve M800 40-50 dolarlık fareler normalde, yani ucuzlar bayağı dediğim farelere kıyasla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de M800 Ultra çıkacak işte bu fare gerçekten alınır ancak fiyatı kim bilir ne olur, Viper klonu olarak çıkmışken 2400 lira olursa 150 dolarlık V2 Pro'yu TR fiyatıyla gene alır geçerim çünkü razer>çin OEM fareler...

İşte Pro'yu şu an connectgameden 1500TL'ye o. Sipariş verebiliyoruz sanırım hocam ben onunla M3 arasında kalmıştım.
Edit siz ultradan bahsetmişsiniz şimdi farkettim :).

@pmanx 1500-2000 bütçede kablosuz olarak ne önerirsin ozaman hocam, ben viper ve delux m serisinin tasarımını çok sevdim.

İşte Pro'yu şu an connectgameden 1500TL'ye o. Sipariş verebiliyoruz sanırım hocam ben onunla M3 arasında kalmıştım.
4k m3 almaya gerek yok hocam uzun lafın kısası ve düz m3'ü delux pro'ya tercih ederim açıkçası, yurtdışı dahil m3 seveni çok çok var. Delux yan tuşları hakkında kötü yorumlar duymuştum ve 68g bence rekabetçi seviyede değil. Daha hafif fare daha hızlı reflex sonuçta, ha bir de me m3 şeklini ben daha çok seviyorum ama viper şekline aşinaysanız gene de m800 olabilir.

@pmanx 1500-2000 bütçede kablosuz olarak ne önerirsin ozaman hocam, ben viper ve delux m serisinin tasarımını çok sevdim.
Extra olarak da tasarımı derken eğer üstündeki dizayn ise çok önemli değil ama eğer şekil olarak kıvrımları vesaire ise hmm. Deluxe m800 pro direkt olarak Razer Viper Mini klonu oluyor boyutu ve şekliyle, eğer eliniz çok büyükse zaten fare küçük gelebilir öncelikle. 2bin TL bandına çıkılırsa da indirimle mindirimle viper v2 pro almak en mantıklısı olur. Eğer darmoshark m3 ile rahat eder elim diyorsanız bence en alınabilecek ucuz iyi fare o'dur. Siz 2 bine kadar ne alırsınız derseniz de xm2we alırım ki o da biraz artmış ama m3 ve m800'e göre çok daha kalitelidir kendisi. -tabii elinize uyarsa, claw tutuş faresi kendisi- Onun dışında param bol dersem de viper v2 pro alır fare işini bozulana kadar bitiririm. m3>xm2we>v2 pro. Tüm bu öneriler dışında m800 pro iyi duruyor, yani asla kötü demiyorum çünkü belli donanımı gayet iyi; şekli de klasik viper mini. Fakat 1.5 lira vereceksem büyük ihtimal insanlar tarafından daha çok incelenip sevilmiş bir fareyi yani m3'ü alırdım. Bir de 68g olması beni biraz şey etti yoksa o da kıyak duruyor dediğim gibi. Reddit mousereviews'ta m800 pro hakkında yazılanları okuyun ona göre karar verin en iyisi hocam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı