Ders çalışmak için öneriler

xaoslife

Femtopat
Daha fazla  
Okulu bıraktım bu sene ve gelecek sene, yani okullar kapanıp açıldığında başlamaya karar verdim. Bu süre içerisinde, yani okullar kapanıp açılana kadar evde ders çalışmak istiyorum. Yani işleyeceğimiz konulara hakim olmak istiyorum, önceden daha bilgili olabilmek için. Herhangi bir önerebileceğiniz kaynak veya platform var mı? (9. sınıfım ve hiç gitmedim okula)

Eğer sayısal seçerim diyorsan fen konularını takip edebilirsin ben şahsen vip fizik, kimya adası ve selin hoca(biyoloji için) önerirdim. Matematik konularını da takip edebilirsin ama genelde 10.sınıfta 11.sınıfta falan lisede goygoy muhabbet olduğundan tam takip edemeyip unutuyorsun 12de tekrar etmek zorunda kalıyorsun yani şu andan çok çok kasmana gerek yok

Eğer sayısal seçerim diyorsan fen konularını takip edebilirsin ben şahsen vip fizik, kimya adası ve selin hoca(biyoloji için) önerirdim. Matematik konularını da takip edebilirsin ama genelde 10.sınıfta 11.sınıfta falan lisede goygoy muhabbet olduğundan tam takip edemeyip unutuyorsun 12de tekrar etmek zorunda kalıyorsun yani şu andan çok çok kasmana gerek yok
Peki tam olarak bir Playlist var mı izleyeyim yani?

Ya aslında kısacası 9. Sınıf derslerini sıfırdan işlemek istiyorum evde yani.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı