Dershaneden ayrılırken ne kadar ücret ödenir?

lenasw

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Birinci dönemin başından beridir bir dershaneye gidiyorum fakat ikinci döneme gelmemize rağmen pek bir yol katedemediğimi fark ettim. Şimdi ayrılıp sadece evde devam etmek istiyorum ama dershaneden ayrılırken ödenen ücret mali anlamda cebimi zarara uğratacak bir meblağ ise kalmaya devam edebilirim.

Sorum şu, dershaneden ayrılırken ödenen ücret ne kadar oluyor? Ben 38.000 ₺ olan fiyat üzerinden indirimli olarak 34.000 ₺'ye kayıt olmuştum. Ve ödemelerimi kart üzerinden taksitli olarak yapıyordum. Şu an ayrılmak istesem ne kadar ödeme yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her dershanenin kendine göre prosedürü var. Arkadaşlarım ayrıldı ve ücret ödemedi. Ben ise başka bir dershaneden ayrılmak istedim benden toplam paranın 4/5'ini istediler. Bende o kadar vereceğime devam eder sadece denemelere girerim dedim ve ayrılmadım.

Merhaba. Birinci dönemin başından beridir bir dershaneye gidiyorum fakat ikinci döneme gelmemize rağmen pek bir yol katedemediğimi fark ettim. Şimdi ayrılıp sadece evde devam etmek istiyorum ama dershaneden ayrılırken ödenen ücret mali anlamda cebimi zarara uğratacak bir meblağ ise kalmaya devam edebilirim.

Sorum şu, dershaneden ayrılırken ödenen ücret ne kadar oluyor? Ben 38.000 ₺ olan fiyat üzerinden indirimli olarak 34.000 ₺'ye kayıt olmuştum. Ve ödemelerimi kart üzerinden taksitli olarak yapıyordum. Şu an ayrılmak istesem ne kadar ödeme yapmam gerekir?
eğer para istedikleri halde ayrılmak istersen makbuzu verin kalan ödemeyi yapayım de makbuzu bulana kadar epey bir zaman geçecektir. 2018 yılında bu şekilde kendimi unutturmuştum ne arayan oldu ne soran :)

Ben 16 Ocak'da ayrılmıştım dershaneden ve bana 15 Ocak'dan sonra dershanelerin çoğu para iadesi yapmayı kestiklerini söylemişlerdi. Siz gene sorun isterseniz.

Geri
Yukarı