Desen kilidi olan telefon nasıl açılabilir?

muhammed.37

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda akrabam vefat etti. Ailesi telefonundaki fotoğraflara erişmek istiyor ancak desen kilidi olduğu için açamıyoruz. Bu kilidi nasıl açabilirim? Benim yapabileceğim bir yol var mı ya da İstanbul'da bu işi yapabilecek bir telefon servisi önerir misiniz? Telefon GM 21 Plus.

bildiğim kadarıyla çok büyük bir servise gerek yok, çok eskiden kullanılan bir J1 Mini vardı evde. Adam para karşılığı (Ankarada caddeüstü bir telefoncu) şifreyi yok etti rahatça girildi.

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda akrabam vefat etti. Ailesi telefonundaki fotoğraflara erişmek istiyor ancak desen kilidi olduğu için açamıyoruz. Bu kilidi nasıl açabilirim? Benim yapabileceğim bir yol var mı ya da İstanbul'da bu işi yapabilecek bir telefon servisi önerir misiniz? Telefon GM 21 Plus.

Telefonu resetleseniz bile fotoğraflar Google Fotoğraflar'a yedekleniyorsa bir şansınız olabilir. Cihazın hesap bilgilerini biliyorsanız farklı bir cihazdan erişebilirsiniz Google Fotoğraflar'a.

Başınız sağ olsun kilidi bilmeniz gerek bazı telefondan anlayan kişiler legal değil tabii bu o yüzden büyük yerlerde yapacağını sanmıyorum şifre kırıyolar oralardan açtırabilirsiniz baştan fiyatını sorun sonra fazla fiyat çekerler.

Telefondaki izlere bakarak belki tahmin edebilirsiniz eğer uğraştıysanız izler gitmiştir tek çare format açabilmek için o zamanda veriler silinir.

Telefonu resetleseniz bile fotoğraflar Google Fotoğraflar'a yedekleniyorsa bir şansınız olabilir. Cihazın hesap bilgilerini biliyorsanız farklı bir cihazdan erişebilirsiniz Google Fotoğraflar'a.
Bilgisayar üzerinden google fotoğraflara baktım. Maalesef en son mart 2022 tarihine kadar yedeklemiş.

bildiğim kadarıyla çok büyük bir servise gerek yok, çok eskiden kullanılan bir J1 Mini vardı evde. Adam para karşılığı (Ankarada caddeüstü bir telefoncu) şifreyi yok etti rahatça girildi.
Birkaç telefoncuya sordum ancak hard reset dışında bir seçenek olmadığını belirttiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı