Vefat eden birisinin telefon kilidi nasıl açılabilir?

teknolojiden hiç anlamıyorum yaptırabileceğim bir yer ya da benim adım adım yapabileceğim bir şey yok mu? bütün bilgileri içinde ve ben 1,5 yıldır bekliyorum.

gmail adresi ve şifresini buldum ama 6 haneli bri şifre istiyor bir kaç tekenolojinden anlayan yere gösterdim ama general mobile ile ilgilenmiyorlarmış.

teknolojiden hiç anlamıyorum yaptırabileceğim bir yer ya da benim adım adım yapabileceğim bir şey yok mu? bütün bilgileri içinde ve ben 1,5 yıldır bekliyorum.

gmail adresi ve şifresini buldum ama 6 haneli bri şifre istiyor bir kaç tekenolojinden anlayan yere gösterdim ama general mobile ile ilgilenmiyorlarmış.
TWRP yükleyerek, kurtarma modudna tüm dosyalara telefonun kilidini açmadan da erişebilirsin ama riskleri olan bir yöntem.

Bilseniz güzel olurdu. Fastboot aracılığı ile TWRP kurup ardından TWRP aracılığı ile şifre kaldırılabiliyor. İnternette çok var çözümler.

Öncelikle başınız sağolsun.
Resmi mirasçısı olduğunuzu gösterir belge ulaştırın şirkete. Çözüm bulmadıkları taktirde Hakem Heyeti'ne başvuracacğnızı belirtin.

TWRP diyenlere soruyorum:
Telefona ait TWRP var mı?
Varsa telefonun OEM kilidi açık mı?
E açsın ne olacak diyen olursa veriler gider.

Gmail şifresi elimde dediniz. Google cihazımı bul ile cihazın şifresi kaldırılıyordu diye hatırlıyorum.
Eğer o da olmazsa googlea mail atın telefon üzerindeki şifreyi kaldırabilir. Çünkü cihaz yöneticisi o.

google cihazım ile kaldıramadık ne yazık ki. telefondaki 6 haneli tuş kilidi şifresini google mi koruyor acaba?

Vefat eden kardeşimin General Mobile P20 Pro telefonu var, açmak istedik açamadım. 6 haneli bir pin şifresi istiyor sormadık bakmadık yer bırakmadık ama formatsız açamadılar. Gmail şifresini buldum ama gerisi gelmedi. Telefon benim adıma faturalı, General Mobile aradım ama böyle bir hizmetleri yokmuş. Ben şimdi nasıl açacağım bunu bilmiyorum, yardımlarınızı rica ediyorum.

Allah bu olayı hiç kimseye yaşatmasın ve rahmet eylesin. Hocam telefoncularda bruteforce falan yapıp veya telefonu sıfırlayıp açabilirsiniz.

Çok sağ olun maalesef içindekiler çok lazım.

Hocam bilgisayarında falan şifrelerini biliyor musunuz? Çok ortak kullandığı şifre/pin var mı? Bunları inceleyip şifreyi bulabilirsiniz bence. Bruteforcede veriler gidiyor mu bilmiyorum. Bir çeşit hack yöntemi.

Hocam bilgisayarında falan şifrelerini biliyor musunuz? Çok ortak kullandığı şifre/pin var mı? Bunları inceleyip şifreyi bulabilirsiniz bence. Bruteforcede veriler gidiyor mu bilmiyorum. Bir çeşit hack yöntemi.
kullanabileceği tüm şifreleri denedik ama olmadı maalesef. android cihazlar açılıyor diye biliyordum ama kimse açamadı son çare buraya yazdım.

Geri
Yukarı