Rehberin en altında oyun içi FPS testleri ve boştaki CPU yükünü ve işlemlerini attım. Burada ön yargılı yaklaşmanıza gerek yok ben de sizin bana yaptığınız gibi yardımcı olmaya çalışıyorum insanlara. Benchmarklar günlük hayattaki kullanım performansını oyunlardan daha kötü gösterdiğini düşündüğümden o zaman eklememişim biraz da unuttum açıkçası.

Hocam attığınız görüntü 4 tane zaten testler değil. Birden fazla bir şey yok çünkü. Ayrıca aynı sahne aynı olayda alınmış görüntü değil. Bana göre boş bir konu. Yine de eline sağlık.

Hocam ben Windows 10 LTSB 2015 kullanıyorum. Hizmetler adımındakileri yapmam gerekiyor mu? Uygulama ile olanı. Çünkü çoğu hizmet yok bile bende (Microsoft Store falan).

Yapmanın zararı yok. Onlar zaten Windows'un kendi içinden tek tek yapabileceğin ayarlar. Kolaylık olsun diye uygulamayla yaptırdım.

Hocam attığınız görüntü 4 tane zaten testler değil. Birden fazla bir şey yok çünkü. Ayrıca aynı sahne aynı olayda alınmış görüntü değil. Bana göre boş bir konu. Yine de eline sağlık.

Teşekkür ederim.

Hocam Afterburner ile MHz ayarını yükseltiyorum. Her kapattığımda PC'yi sıfırlanıyor. Nasıl kaydedebilirim?

1706975150154.png

Sağ üstteki Windows tikini açman bir de sağdaki 5 tane yerden birini seçip oraya kaydetmen lazım.

Eki Görüntüle 2106106

Sağ üstteki Windows tikini açman bir de sağdaki 5 tane yerden birini seçip oraya kaydetmen lazım.
Hocam OC'yi yaptım. Üstteki maksimum 750 idi 740 yaptım, alttaki maksimum 650 idi 640 yaptım. Değerler nasıl? Oyun GTA V. Sistem i3 4150, AMD HD 6570 1 GB. RAM 4 GB.
20240203_211757.jpg

Hocam CPU'yu da şimdi açtım. O da 70 derece civarı.

Hocam OC'yi yaptım. Üstteki maksimum 750 idi 740 yaptım, alttaki maksimum 650 idi 640 yaptım. Değerler nasıl? Oyun GTA V. Sistem i3 4150, AMD HD 6570 1 GB. RAM 4 GB.Eki Görüntüle 2106295

Ekran kartı için 86 iyi fakat bence 85'in üstüne fazla çıkma OC'den biraz kıs. 90'dan sonrası ömrünü kısaltır kartın. 90 altında bir problem olmaz. İşlemci sıcaklığın iyi.

Hocam OC'yi yaptım. Üstteki maksimum 750 idi 740 yaptım, alttaki maksimum 650 idi 640 yaptım. Değerler nasıl? Oyun GTA V. Sistem i3 4150, AMD HD 6570 1 GB. RAM 4 GB.Eki Görüntüle 2106295

Overclock yaptım demişsiniz ancak değerleri düşürüp, downclock yapmışsınız, ben mi yanlış anlıyorum? 🤔

Driver Booster asla kullanmayın. Bir kere acemiliğime geldi kullandım HDD'mi bozdu fakat format atınca düzeldi. Yanlış driver indiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı